Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mik a szerelem elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mik a szerelem elfogadható határai?

Figyelt kérdés

Kor különbségek, magasság kérdése. Ellentétek. Mi az ami még belefér az eltudom fogadni kategóriába. Persze a szerelem nem válogat, tudom én, csak mi az ami még feldolgozható. Pl részemről elmegy ha a férfi 12 évvel idősebb, a fiatalabb nálam kategória nagyon nem( vagy csak még nem találkoztam olyannal:P ),én elég vékony vagyok talán ebből kifolyólag nem tetszenek a vékony hapsik (legyen erősebb mint én), magas is vagyok de ha egy két cm -rel kisebb nem bánom de a magasabb előnyben.Hosszú haj kérdés ,engem taszít a hosszú hajú férfi pl.Belső dolgokban, a humor nálam mindent visz ellensúlyozva a többi kérdést. A túl komoly , humor mentes férfi aki nem érti ha viccelődöm vele ,nem igazán kelti fel a figyelmem.

Legyen valaki lelkes de túlzott, már már értelmetlen lelkesedés átlagos dolgok iránt kifejezetten idegesítő számomra, bár többnyire nőknél tapasztalta ezt eddig.



2012. szept. 8. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:

20 éves srác vagyok. Nekem mi a határom?

-minimum legyen 16 éves, idősebb max. 2 évvel

-legyen alacsonyabb (én 170 cm vagyok, így is volt jó pár barátnőm)

-a belsőt nem tudom megmondani, az vagy megfog, vagy nem, itt tényleg a szerelem nem válogat kateg. van

-lehessen vele egy hangon lenni

-ne legyen lehetőleg elhízva, de ha van rajta mit fogni, akkor okés

-a szép arc nagyon fontos, mert az fog meg valakiben

-ne legyen buta/együgyű/vidékiesen alpári

2012. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Koyokahn: Ha ilyen pestiesen alpári vagy, akkor bizony csak olyanok találnak meg.
2012. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az meg milyen, a vidékiesen alpári?:D Kecskeméti vagyok, de hidd el én is ugyanazt a "birodalmi magyart" beszélem, mint te ott a fővárosban:D
2012. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!