Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mért van az hogy gy csajal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy gy csajal akire régeben hajtotam fél év után megint cseteltünk de nembeszéltünk arol hogy szeretem meg ijesmik de mégis megint ugy érzem hogy meg akarok Halni?

Figyelt kérdés

#szerelem #bánat #félttékenység
2012. okt. 25. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Tyű, te ilyen írással inkább csak a webcamba beszélj.
2012. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az előző írónak :

Mit képzelsz magadról, figyelj állítsd már le magad, ide azért írt kérdéseket h segítsél neki nem azért h lehord ;)

Te meg evvel a nagy pofáddal még n is webcamozzál na pá! :*

A kérdezőnek: A "megakarsz halni"-t úgy érted h nem kedveled, és nem bírod őt, ezért akarsz meghalni, vagy nem is tudod h miért?

- Ha azért, mert nem kedveled, akkor ne chatelj vele többet.

- Ha, pedig em tudod, hogy miért, akkor szerelmes vayg , vagy vonzódsz hozzá, és ...nem bírod ki nélküle, ezért mindjárt "meghalsz":D:$

2012. okt. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert szeretem azért. ezthitem a kérdésbőlki tünik
2012. okt. 28. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

FAKE!

Ennyire senkinek sem rossz a helyesírása. Ez már direkt.

2012. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!