Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ismerem, nem szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerem, nem szeretem, de mégis össze akarok jönni vele. Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak meg akarod dugni, vágysz a testére!!!!
2010. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bocs,de lány vagyok...és megdugni szerintem nem birom....
2010. okt. 14. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor csak le akarsz vele feküdni, lehet már rég volt egy igazán jó szexuális élményed, és ő domináns egyed számodra.
2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem ismerem, "NEM SZERETEM", de mégis össze akarok jönni vele. "SZERELMES VAGYOK"?



Előbb magadban tisztázz mindent, mielőtt tőlünk kérsz segítséget, magadnak mondasz ellent.

2010. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak olyan esetek ,amikor az ember annyira vágyik valamire,hogy azt a valamit már be is képzeli magának.Szerintem ez csupán plátói szerelem lehet.Az ilyenek jobb ha megmaradnak ennek.Szerintem nem lehet valakit úgy szeretni,hogy nem is ismered.Nem ismered a szokásait,beszédstilusát,stb stb.Még sorolhatnám.Szerintem valakivel ha ténylegesen megismerkednél,akkor lehetne igazi szerelem,nem pedig igy.Ez csak önsanyargatás.Ismerkedj inkább meg valakivel.Sok sikert.
2010. okt. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak dúlnak benned a hormonok, akarsz magad mellé egy hím nemű egyedet. Ez van, mikor egyedül vagy, mégis nagyon vágysz már az ellenkező nemre. Velem is van ilyen elég sűrűn, de aztán rádöbbenek, hogy én szeretni akarok nem pedig csak szexelni :D
2010. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még azt is hozzátetted volna, hogy nem is vonzódsz hozzá, akkor lenne igazán érdekes ezt a kérdést megválaszolni.:)
2010. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!