Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van, hogy az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy az egyik fél jobban szereti a másikat s a másik nem? Vagy ha szereti is mért nem hajlandò kimutatni?

Figyelt kérdés

Mindent megteszek a pàromèrt hisz imàdom. Mindazt a törődèst megkapja tőlem, amit èn is szeretnèk tőle kapni, de ennek sajnos az egy negyedèt sem nyùjtja. Tudom, hogy szeret, de ezt nekem sose mondja, harapòfogòval kell kihùzni belòle egy "szeretlek"-et.. Sosem lep meg aprò ajàndèkokkal, figyelmessègekkel, sosem cirògat, masszìroz, sosem ad egy puszit pl ha làtja , hogy elbòbiskoltam stb... Sokszor mondtam màr neki, hogy ezekre nekem szuksègem van, mint ahogy èn mindezt megadom neki. De belefàradtam, hogy nekem kelljen mondani folyton. Mèrt nem jön neki magàtòl? Vajon màr nem szeret? Akkor mèrt nem hagy el?

Lehet az a bajom, hogy nem ùgy szeret, ahogy azt èn szeretnèm?!



2012. okt. 26. 11:12
 1/5 A kérdező kommentje:
24 èves làny vagyok!
2012. okt. 26. 11:13
 2/5 anonim ***** válasza:
velem is szóról szóra ugyan ez a helyzet!! :S ezekszerint nem vagyok egyedül vele... én is belefáradtam sokszor mondtam neki h nekem szarul esik h nem mutatja ki...persze tudom h szeret csak ez kevés nekem. Legutoljára megmondtam neki h belefáradtam és nem sokáig fogom bírni, azóta nagyon figyelmes szerintem te is őszintén mond el neki! 18/l
2012. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kellene elvárni bárkitől is, hogy akarata, szokásai, igényei ellenére bárki kedvéért megváltoztassa a hozzáállását a másikhoz. Ha ő nem akar cirógatni, puszilgatni, akkor a kikényszerített, kizsarolt cirógatás, puszilgatás kinek esne jól? Ha én úgy akarom szeretni a páromat, hogy minden nap egy tortát sütök neki, mert azt hiszem, hogy ez a szeretet, akkor legyen kötelező neki is minden nap egy tortát sütnie nekem, mert különben hisztisen toporzékolni fogok, hogy már nem szeret?
2012. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért amiket írsz azok elég alap dolgok. Nem minden ember egyforma. Lehet h nem szeret, de lehet h csak neveltetése miatt ilyen. Pl. eleinte megadta ezeket a dolgokat? Mert ha igen, akkor nyilván baj van, de ha sosem adta meg, akkor lehet h csak ilyen és kész.


De szerintem a pasiknál ez eleve máshogy van: pl. kiáll melletted egy vitában? Elvisz a haverokkal bulizni?...stb. ha pasis programokat szervez veled tuti szeret. Én pl akkor tudtam meg h mennyire szeret a poárom, mikor találkoztam a kollégájával, és mondta, h csináljak valamit vele, mert már nem bírja h folyton rólam áradozik :D :D

2012. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párod hány éves? MErt ha még fiatal,alakíthatsz rajta kicsit,hogy ez is kell egy kapcsolathoz...stb,viszont ha 30 felett van vagy megszoksz,vagy megszöksz.
2012. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!