Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretik a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nők, ha a férfi nagyon bújós, szereti kimutatni az érzéseit, virágot venni a nőnek és mosolyogva elmondani, hogy emnnyire szeret téged? Miért nem veszik férfi számba az ilyen embereket a nők?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 14:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Van aki ezt szereti. De pl. nekem sok lenne kicsit. Nem vagyok túl érzelgős típus. Pedig én vagyok a dominánsabb, határozottabb, irányítóbb a kapcsolatunkban.:)


Az egyszerű, odaadó, talpraesett, aranyos fiúkat szeretem, de NE CSÖPÖGJÖN (legalábbis ne "így". :D)


Néha elmegy, de mivel nem vagyok romantikus fajta, nem nagyon tudom "viszonozni". :)

2012. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Azért bakker mert a viselkedésminta amit leírtál NŐI!!!!! Egy nő bújik oda a "védelmező" férfihez és nem fordítva.
2012. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
És mi lenne, ha odaadó természettel mutatnád ki a szereteted? :) Virág helyett pedig valami hasznosabb ajándékot vennél? :) (Amit persze a nő is viszonozhat!)
2012. okt. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%

"Azért bakker mert a viselkedésminta amit leírtál NŐI!!!!! Egy nő bújik oda a "védelmező" férfihez és nem fordítva."


Egy nagy ... :D Engem ne védjen senki :DD

2012. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Meg mindjárt még virágot is a nő vesz, mi? :D
2012. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
A ff-ak se veszik "Nőszámba" azt, aki bújos, állandóan mondogatja mennyire szereti őket, mindig a kedvenc kajájukat készíti, mindig kedves, stb. :-) Legalábbis ez a kőkemény tapasztalat.
2012. okt. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hiába "női" viselkedési forma, nem tudok rajta változtatni. Valahogy nem bírok úgy viselkedni a kapcsolatok terén, mint a többi férfi. Szükségesnek érzem azt a "icsit" "érzelmesebb" módot.
2012. okt. 2. 14:23
 8/21 A kérdező kommentje:
Hgyan tudnék változtatni ezen?
2012. okt. 2. 14:24
 9/21 anonim ***** válasza:
Kérdező: ez nem "női". Sok ilyen pasi van. És fentinek igaza van: nők is "szívnak" (nem úgy!), ha túlzottan ilyenek. :DD
2012. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor ne változtass, mint ahogy vannak ilyen férfiak, vannak olyan nők is, akiknek ez kell (tényleg, nem is kevés). Annak semmi értelme, ha szerepet akarsz játszani egész életedben.
2012. okt. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!