Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tul korai volt? Baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tul korai volt? Baj, hogy engedtem, hogy megcsokoljon? Mit csinaljak tovabb? en15/L,17/F

Figyelt kérdés
3 hete ismerjuk egymast,elotte egy even at szemeztunk a buszon, de a sarc nem lepett semmit.Bejeloltem a vegen fb-n(es bocsi h megint egy fb-s kerdes van, de ha felenk valaki ez is sok) es ramirt, megkerdezte honnan tudom a nevet stb..., masnap mar ketten mentunk suliba,mert en is abba a gimibem vagyok amelykben o. Tok aranyos volt meg minden,aztan multkor golyabal volt es egy klubban tartotta a suli, szemeztunk egymassal,aztan oda jott hozzam tancoltunk,majd leulltunk egy kicsit.Bevallotta,hogy tetszem neki ,aztan csak beszelgettunk es csak spontan lesmarolt.A vegen mar eggyutt maentunk minden fele, bemuatott az osztalytarsainak, tancoltunk es meg elcsattant 2csok.Kiakart hivni setalni,de nekem haza kellett menjek, elkerte a szamomat es megbeszeltuk,hogy suli utan beullunk valahova.

2012. okt. 27. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szegénykém, de kis naiv voltál. Felejtsd el. 19/F
2012. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár még sülhet ki jó belőle, de azért ne hagyd, hogy hamar ágyba vigyen.
2012. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után már kellett valami... Ne félj,élj a pillanatnak! Ha élvezted,akkor ne bánd! ;) : )
2012. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha "varázslatos" volt az este, de utána nem keres, akkor gyanakodhatsz, hogy jól érezte veled magát, de nem akar semmi komolyat. Ha pedig keres, akkor azt vedd jó jelnek.
2012. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
En is ettol felek,hogy tul naiv voltam. Ma felhivott,hogy epsegben ertem-e haza,aztan megbeszeltuk,hogy suli utan beulunk valahova,holnap mentunk volna,csak foci meccse van...
2012. okt. 27. 18:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi kivetnivaló. 15 évesen nem is mondanám, hogy fiatal vagy te még a csókhoz, és ha tetszetek egymásnak, miért ne?

Velem nem egyszer előfordult már, hogy első randin megvolt a csók, mert bejöttünk egymásnak, és ennyi :)

22/f

2012. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
SZerintem egyáltalán nem volt korai. Ez csak egy csók volt. Úgy néz ki, hogy kedvel téged, ha közös programokra hív
2012. okt. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Könnyű Katát táncba vinni, ha ő is akarja. Ha legközelebb a fiú WC-be hív, jobban gondold át:DD
2012. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt korai :) randizgassatok a többi majd alakul :) ha jobban megismeritek egymást kiderül,hogy összeilletek-e :)
2012. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 tommi1998 válasza:
15 éves vagy..nem hiszem, hogy egy csókból lelki problémáid lehetnek. Ő pedig 17!! Tele érzelemmel és a vággyal, hogy vki szeresse. Az, h megcsókolt nem meglepő de azt mondom:vigyázz, mert nem minden az, aminek látszik, és lehet, hogy ő is MOST úgy gondolja, h szeret, meg minden, de lehet, h pár hét, hónap és dob..ne bízd el magad!
2012. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!