Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek korai ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek korai ha egy fiúnak 20 évesen saját lakása van?

Figyelt kérdés
Van és kész,de nem tettem érte semmit,ahogy eddig semmiért az életben,mégis megvan mindenem. Sok ilyen felszínes csajszi hirtelen nagyon jóba lett velem,és van aki szeretne velem lakni. Tényleg van egy üres szobám,és keresek is albérlőt,de mindig ezek a kihasználós ribik találnak meg. Szerintetek h szűrjem ki,hogy találjak normális albérlőt. Nekem komoly életem van,egyetemre járok,pénzt keresek,meg miegymást.
2012. okt. 14. 16:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Korainak nem korai.


Viszont gáznak gáz, hogy úgy rakták a segged alá.


Hogy hogyan szűrd ki? Sehogy...mert nem tudod. Ilyenkor minden "olyan" lány hirtelen kedves, aranyos stb. Kiszűrni lehetetlen.


N22

2012. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor keress esetleg fiú albérlőt.:)
2012. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Fülünyúl ***** válasza:
Elég ciki, hogy anyádék rakták a segged alá készen a lakást, de sokkal gázabb, hogy albérlő nőt keresel lakótársnak bele. Másképp már nem megy a csajozás, vagy mi? Nekem van egy kertes házam, benne 5 nem használt szobával, mégsem keresek női lakótársakat bazz. Nagyon égő vagy, ahogy itt burkolt reklámmal előadod magad.
2012. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

fiúval jobban jársz albérlőként.


Pont azért mert nemvagy meleg (gondolom) így nem lesz köztetek semmi, ő meg masszívan fog fizetni.


Csajal csak problémák lesznek. Vagy félni fog és keress más helyet (mert pasival kell lakni), vagy kihasznál, tartós kapcsolat ebből nem lesz, ha erre gondolsz.

2012. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Te most is kérkedsz vele...
2012. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem is lehetne saját házam, csak 18 vagyok, és még tanulok.


De ezzel nem "nagyoskodok". Sőt akár autóm is lehetne mellé.


Viszont mint írtam, nincs igazából még erre szükségem, mivel tanulok, és nem dolgozom, azt meg még jobb, szülői házból, mert van ki csinál kaját.


Persze nekem is ez a motívácíó hogy saját lakás stb, de nemhiszem hogy ha el is mennék csajozni így mennék oda:


"szia. olyan jól nézel ki... képzeld van saját házam!"


Ebből a kérdésből meg ezt simán kinézem.

2012. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nemhogy korai, sokan még el is várják, pedig aki saját magára van utalva, az jó ha 60 éves korára össze tud kaparni egy lakásra valót.
2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Vadkan01 ***** válasza:
van lakásod? jó neked. mindent megkapsz? jó neked. kihasználnak? megesik. hogy szűrd ki? úgy ismerkedj valakivel össze hogy nem tudja hogy van lakásod és ha tényleg jó fej akkor ajánld fel hogy odaköltözzön. AHOY
2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%

látom sokan irigykedtek a srácra...

miért lenne gáz, hogy a szülei elindították az életben és a segge alá tettek egy lakást??? ti nem szeretnétek lakást venni a gyereketeknek és elindítani őket? mert szerintem inkább az a gáz...


nem korai. örülj neki, h a szüleid nem elitták a pénzüket, hanem lakást vettek neked. a kérdésedből látszik, h tisztában vagy vele, h ez nem a te érdemed. vegyél valami felszínes csajt magad mellé aki fizet a szobáért és még szúrogathatod is, amíg keresed az igaz szerelmet! ;)

2012. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"látom sokan irigykedtek a srácra...

miért lenne gáz, hogy a szülei elindították az életben és a segge alá tettek egy lakást??? ti nem szeretnétek lakást venni a gyereketeknek és elindítani őket?"


ez hülyeség.


de majd ha lesz gyerekem én is segíteni fogom, de nem úgy hogy odarakom a segge alá ami kell. esetleg anyagi támogatás és annyi. tanulja meg hogy igenis mindenért meg kell dolgozni, nem fog minden az ölébe hullani...pláne ha mi (mint szülők) már nem leszünk....

2012. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!