Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akar kapcsolatot, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liptaik kérdése:

Nem akar kapcsolatot, mert sokat csalódott?

Figyelt kérdés
Van egy srác nem rég ismertem meg tőlem 3 évvel idősebb. Nagyon megszerettem és tetszik. Én is neki. de azt mondta nem akar komoly kapcsolatot mert sokat csalódott és nem elég komoly egy kapcsolathoz. mit tegyek? nagyon szeretem.. állítólag majd megyek hozzá..nem tudom mi lesz:/

2012. okt. 28. 10:01
 1/6 ASOT ***** válasza:

pfff.de unalmas már ez.

Te beveszed, hogy semmit sem akar?

2012. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
legyetek barátok mutasd meg hogy benned nem fog csalódni és ne eröltesd ha ő nem akarja hisz megmondta nem elég komoly
2012. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha tényleg akarna valamit miért mondja?:O
2012. okt. 28. 10:09
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Én is így vagyok vele. Nem akarok kapcsolatot soha többé, mert velem úgyis max azért jönne össze egy csaj, h átverjen és lehúzzon anyagilag.
2012. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lefordítom, ez a szöveg azt jelenti, hogy nem akarok komoly kapcsolatot _veled_.

Amellett, hogy ha egy pasi azt mondja, nem akar komoly kapcsolatot, az azért van, mert tényleg nem akar. Sok nő ilyenkor nekiáll bizonyítani, hogy de ő különb és vele lehet és érdemes, és ez nagy hiba. Megmondta, mit akar, innentől kezdve egy dologra használhat, szexre.


Egyébként a legtöbbet csalódott ember is félre tudja tenni a csalódásait, ha megszeret valakit. Maximum óvatosabb lesz, másképp csinálja, mint az előzőekkel, akik csalódást okoztak, de nem lök ilyen süket dumát...

2012. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én is így vagyok vele. Nem akarok kapcsolatot soha többé, mert velem úgyis max azért jönne össze egy csaj, h átverjen és lehúzzon anyagilag"


59%-os pontosítsunk. A rinyálásaid alapján neked az életben nem volt kapcsolatod és valószínűleg nem is lesz.


Kérdező mit csinálj? Tedd szét a lábad. EGy jó kis szexkapcsoatra valószínűleg nem mond nemet, de többre ne számíts.

2012. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!