Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy elhidje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elhidje, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány 2 éve ismerem, 1,5 éve szeretem, amit tud is!

Sajnos sokat csalódott párkapcsolati dolgokban, s nehezen tud hinni a másik félben, ráadásul saját magával sincs megelégedve...azt hiszi, nem lesz jó egy kapcsolatban, hogy elront valamit.

1,5 éve várok Rá, hátha sikerül elnyernem a szívét...de semmi.


Szóval a kérdés, mit csináljak hogy elhidje, szeretem, s ne féljen egy kapcsolatba belekezdeni, mert egy fantasztikus lány!



2012. okt. 28. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg magában le nem rendezi a dolgokat addig semmit.

Mutasd ki,hogy szereted.Törődsz vele.Aztán csak alakul valami

2012. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Állj mellette mindig !

Egyébként hány évesek vagytok ? Ugye nem vagy fiatalabb a lánynál?

Nem akarok szemétkedni de ha barátnőt akarsz tanuld meg, hogy az nem elhidje hanem elhiggye !!!!!!

2012. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy nézted (ezek szerint nem), a kulcsszavaknál ott van a leszbikus szó is.

Így érthető hogy mind a ketten lányok vagyunk....ebben az esetben nem hiszem, hogy annyira fontos az, hogy ki az idősebb.

egyébként 24-28 között lebegünk mind a ketten.

Helyesírás...köszi, hogy szóltál. Sajnos a diszlexiám még nem múlt el. Nyugi, nem veszem piszkálódásnak.

Köszönöm az eddigi kommenteket!

2012. okt. 28. 11:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A csajszi is leszbikus vagy korábban csak fiú barátai voltak?Mert ha ő csak a fiúkat szereti akkor felejtős de ha ő is saját neméhez vonzódik akkor csak kitartás és egyszer biztosan elnyered a szívét!
2012. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ő is leszbikus, pasik se Nála se nálam nem jöhetnek szóba.

Köszönöm az eddigi véleményeket s biztató szavakat!

2012. okt. 28. 19:06
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mi rosszat írtam hogy le lettem pontozva csak szerettem volna tisztán látni mielőtt csak úgy vaktában tanácsokat osztogatok...
2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jó kommenteket s érthető kérdéseket tettél fel...nem tudom ki pontozott le s miért...én zöld kezecskét adtam mindenkinek!
2012. okt. 28. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:
oksa akkor bocsi!:)
2012. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, ha már ilyen régtől tudja, hogy oda vagy érte és mégsem reagál, akkor az is lehet, hogy nem vagy az esete, vagyis egyszerűen nem tart vonzónak. Ez csak egy ötlet.
2012. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!