Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek az elviselhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az elviselhetetlen fájdalom ellen?

Figyelt kérdés
Kétségbeesetten szeretnék segíteni páromnak, hogy teljes értékű társam lehessen, mert ez a fájdalom elemészt. Sok a baj, nem kívánok róla beszélni. Azt akarom tudni, hogy feledhetem ezt a rettenetes fájdalmat.

2012. okt. 28. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kívánok róla beszélni, hogy hogyan, de igen, feledheted.
2012. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk mi a problema, akkor még is mi a f@szt mondjunk?
2012. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én szívből szeretem, elvileg ő is engem, de kifejezni nehezen tudja. Vszínűleg nem tud engem elfogadni olyannak, amilyen vagyok. Rettenetes.


(mellesleg a "mi a F@szt mondjuk - dolog" meglehetősen trágár, meg ne sértődj kérlek)

2012. okt. 28. 13:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint az a probléma, hogy a párod nem tud téged elfogadni, de te segíteni szeretnél neki?

Hogyan feledheted ezt a rettenetes fájdalmat? Szakíts vele. Ha nem vagy elég jó neki, keressen mást. Te pedig megérdemelnéd, hogy olyan valakit találj magad mellé, aki szeret és elfogad olyannak, amilyen vagy.

2012. okt. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!