Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a fájdalom ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fájdalom ellen? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Jártunk 3honapot,amiből csak eggyet voltunk eggyütt,távkapcsolat lett,utánna dobodt mert túl sok problemája volt,de megbánta minden nap hivott stb...1honap szünet után összejöttünk,én nagyon szeretem de úgyéreztem h ő már nem szeret engem annyira mint én őt,igy mondtam neki h gondolkooznom kell és addig ne beszéljünk nézzük meg h mi lesz...majd amikor beszéltünk erröl őt nem is érdekelte...olyan simán beletörödött hogy az nagyon fáj...és pont h a legjobb barátnője is szakitott a pasiával es fb-n minden kepet like-olta a csajnak meg minden...hogy tegyem túl magam?azóta minden pasit utálok és mindenkivel flörtölök,ribanc nem akarok lenni...de idegesit h ő nem is szeretett én meg őt nagyon,és már nem kellek neki
2011. márc. 19. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

A beszéd, a közlemény természetes egysége, amely a beszélőnek egy valóságra vonatkoztatott, kerek tudattartalmát, és ehhez való állásfoglalását fejezi ki, s amelyet a nyelvtani szerkesztés és hanglejtés viszonylagos lezártsága jellemez.


Tartalom szerint van kijelentő, kérdő, felkiáltó, óhajtó, felszólító mondat; szerkezet szerint egyszerű, összetett, többszörösen összetett mondat; logikai minőség szerint: állító, tagadó mondat. Az egyszerű mondat lehet tőmondat (pl.: Süt a nap.); bővített mondat (pl.: Ma melegen süt a nap.); hiányos mondat (pl.: Kopogtak? Igen.). Az összetett mondat lehet: alárendelő (alanyi, tárgyi, állítmányi, határozói, jelzői. Pl. alanyi: "Az nem lehet, hogy annyi szív hiába onta vért" - Vörösmarty Mihály) és mellérendelő (kapcsolatos, ellentétes, választó, következtető, magyarázó. Pl.: kapcsolatos: "Hallgatnak ők is, én is hallgatok." - Kosztolányi Dezső).


[link]

2011. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!