Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire fontos a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a mai világban, hogy facebookon is kapcsolatba legyünk a párommal?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 18:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
semennyire:)
2012. okt. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kit érdekel az a szar??Nem kell aszerint élni az életeteket!
2012. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Másfél éve vagyunk együtt, és egyikünknek sincs facebookja.

Ennyire fontos..

2012. okt. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg, nekem jól esett volna, ha a barátom kiteszi.

De nem volt kedve, úgyhogy nem tettük ki. Nem problémáztam rajta...

2012. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mindketten fenn vagyunk, de nem jelöljük be, és szívecskékkel se borítom tele a falát. Mi köze hozzá másoknak? Én nem kívánom nagy dobra verni ezt....
2012. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nekem nincs kirakva, nem is lesz, tudom kivel vagyok kapcsolatban így is :)
2012. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hát igen először én is így voltam...aztán 1 hónapja elkezdte zaklatni a párom egy kis csaj, és lám arra hivatkozott, hogy ő nem tudta (nem látta facebookon, hogy van vkije), hogy kapcsolatban van, ezért merte...

Nos azóta legszívesebben minden módon mutatnám, hogy bocs-skacok-ez-az-enyém! De a barátom csak kinevet, hogy ilyen apróságon filózok...

2012. okt. 29. 19:03
 8/17 anonim válasza:
engem egyáltalán nem érdekel hogy ki van e írva vagy nincs! Szeretem, ennyi! :]
2012. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nem ettől lesz jó egy kapcsolat. De én büszke vagyok a páromra és felvállalom a közösségi oldalakon is és ő is engem, végül is egymáshoz tartozunk a világ előtt is. Az utcán sem megyek át a másik oldalra, hogy ne lássák, hogy összetartozunk, mert hát kinek mi köze hozzá.
2012. okt. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyikünk sem facebook szopó, nem b@ssza tele a falamat mindenféle puszi.lávcsi meg hasonló szarságokkal. Persze ha fel akarom hívni, akkor előbb felnézek hátha fent van, de egyáltalán nem visszük túlzásba. Van fent 1-2 közös kép és ennyi.
2012. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!