Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szidják a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidják a férfiak az olyan nőket, akiknek fontos a pénz? Hogy legyen annak a férfinak, akivel kapcsolatba lépnek?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért vannak velük annnnnnyiszor elfoglalva. Csomó nő mondja, hogy nem, dehogy, neki aztán nem számít a pénz... Miért nem foglalkoznak inkább velük, és hagyják azokat, akik színvonalasabb életre vágynak?
2010. júl. 22. 00:56
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
ugyan már.. idióták ezek a pasik.. :DD sose értenek semmit.. nekem is fontos a pénz, hiszen eltartani senkit se fogok, bocs.. a szerelem annyira nem fontos..
2010. júl. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mert nekik nincs, és bosszantja őket, vagy épp emiatt kosarazták őket.

Érdekes a barátom nemáll túl jól, aztán mégsem panaszkodik ilyeneken :)

2010. júl. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"Érdekes a barátom nemáll túl jól, aztán mégsem panaszkodik ilyeneken :)"

Ne haragudj, de nem csoda. Én sem állok túl jól, így ha valakivel összejövök biztos lehetek benne hogy az nem a pénz miatt lesz. :D

Ez inkább azokat szokta zavarni akiknek megvan az anyagi háttér, aztán nem tudják eldönteni hogy rájuk tapadnak ennyire a nők vagy az audira. (protip: az audira)

2010. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
mert nekik nincs vagy épp túl sok van és ettől kisebbségi komplexusuk van. Normális pasi tisztában van vele, hogy ha csóró, akkor nincs az a szerelem, ami áthidalná ezt az akadályt, mert szerelemből nem lehet megélni, lakást fenntartani vagy gyereket vállalni. A túl sok pénz nem előny az én szememben.
2010. júl. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
miért is kellett lepontozni????? 1. vok..
2010. júl. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Mert különböznek, és ezt nehéz elsőre megérteni, elfogadni. Más fontos a pasiknak pl külsőségek ami viszont a nőknek nem annyira. Nekik a biztonság az első, egy olyan társ aki mellett nem kell majd a gyereküknek nélkülözni. Valamint a pénz sikerességet mutathat és hatalmat ad, ami vonzóvá is teszi a férfit. Így a csóró FF meg van lőve kicsit párválasztásban, de nem jobban mint egy csúnya lány. Sőt.

28/F

2010. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért talán, mert előbb utóbb az olyan lányról is kiderül, hogy a pénz fontosabb mint amit érez, akiről el se tudnád képzelni ezt. Exem is ilyen volt, volt hogy azon vitatkozott , hogy mért kell neki kifizetnem a vacsorát vagy ha együtt mentünk valahova hogy mért fizetem ki az italát. Aztán jött egy apuci kicsi fia akinek nem kell dolgozni, mert apuci mindent fizet neki, van ideje utazgatni akár minden héten mehetnek valahova, nem köti semmi. Egyből dobott érte. Még mielőtt hogy biztos én voltam a hibás tuti nem mert még mai napig keres folyton, hogy sajnálja és hiányzom neki, de mégis vele van. Szóval sokszor a pénz dönt.(és nem csak hogy mennyi, hanem az is ,hogy honnan jön) 25F
2010. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha nálam egy nő azza kezdené, hogy"na és mennyit keresel?" mehetne a francba.
2010. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!