Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem magam rosszul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam rosszul a bőrömben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok barátnőm és szexpartnerem volt..tény ami tény..17 évesen..178 cm vagyok helyes és izmosnak mármint ennek mondanak..én nem érzem magam jol a bőrömben..mert tul jofius az arcom..magas se vagyok a péniszem se az a hűű de nagy kategoria..mégis mindig csinos szép barátnőim vannak..nem egoizmus ne értések félre de tényleg nem vagyok magammal megelégedve nem érzem magamat férfinek kinézetre..vélemények? ötletek mit tehetnék?

2012. okt. 30. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:
És azt sem értem,hogy ugy konkrétan az arcomon kivül mit esznek rajtam..mert nemvagyok se kigyurt se annyira magas..arcom meg nem férfias..
2012. okt. 30. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert biztonságban és jól érzik magukat melletted, szóval lehet egy jó kisugárzásod, ez megmutatkozik a kinézetben is pedig.
2012. okt. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mai lányoknak csak az a fontos, hogy az arcod vállalható legyen és ne legyél kövér.
2012. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még válaszokat..
2012. okt. 30. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!