Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagyon érdekes kérdésem lenne hozzátok:Miért van az,hogy a mai világban az emberek nem tudják megbecsülni,IGAZÁN SZERETNI egymást a párkapcsolatokban?!Miért adják fel olyan gyorsan?

Az Internet lehet a bűnös?

Érdekes:Nekem 7 hónapja van Barátnőm (első).

És szeretem.

NEM verem át.

NEM hazudok Neki.

Nem mondom,hogy nincsenek vitáink...de én BÜSZKE VAGYOK RÁ,hogy meg tudom becsülni azt,akit szeretek!!

Mások ennyi idő alatt már 5-6 csajt ,,dobtak".

14/F



2012. nov. 2. 00:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a kérdés! Nekem még nem volt fiúm, de ha lenne, akkor nem hagynám, hogy ilyen legyen a kapcsolatunk. Én sose nézek TV-t, inkább olvasok, mert az izgibb, ezért nem tudom a mostani "sztárokat". (az egyetlen akit tudok, az Radics Gigi, de csak azért, mert a sulinkba jár és sokszor látom) És nem tudom, hogy milyen tapasztalatai voltak az előttem hozzászólónak, de igenis lehet problémája egy 14 évesnek. Nekem pár éve elváltak a szüleim és nagyon lesokkolt, és még most sem gyógyultam fel belőle teljesen, mivel addig a napig, amíg be nem jelentették az volt az egyik rémálmom, úgyhogy egyáltalán nem biztos az, hogy valaki 14 évesen boldog. 14/L
2013. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Most,hogy újra előjött a kérdés:Azóta (-szó szerint-) eldobott a "drága" barátnőm.Vigyorogva.Istenem,én meg direkt próbáltam figyelmes lenni...de sajnos vannak,akik nem érdemlik meg..
2013. jan. 12. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!