Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Amikor a barátommal beszélek neten, utána elvileg tök boldognak kéne lennem.. mégis minden beszélgetés után a sírógörcs jön rám:( Miért van ez? Pedig mindig mondja h mennyire szeret, meg h mennyire várja a következő talit... mégis mindig bőgnöm kell... Miért?:((
2012. okt. 11. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azért mert csak neten beszélsz,és nem vele személyesen közelsége hiányzik neked
2012. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de találjunk ki már valamit bazzeg, mert sírnom kell!
2012. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
heti 3x talizunk, 4-5 órákra... viszont nem tudom, h miért, olyan érzésem van, h csak játszik velem, és emiatt nem is igazán merek megnyílni neki... egy hónapja vagyunk együtt... am nem a lányok kedvence, nem az a menő srác-féle..
2012. okt. 11. 18:18
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól még játszhat veled,hogy nem menő a lányok körében.

Talán vele kéne megbeszélned

2012. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán megérzés,h mégsem szeret.:(

Amolyan női megérzés,velem is ez volt és bejött.:(

A szavak(pláne neten) semmit sem érnek,ez a szeretlek szóü amúgy is nagyon nagyon elcséplet.

2012. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 agi91babe ***** válasza:
100%

Szia.


Elég keveset tudunk a helyzetről, így azért nehéz bármit konkrét tanáccsal szolgálni. Nekem mégis az ugrott be először, hogy ez valamiféle tudatalatti női megérzés. Hogy valami nem jó. És mivel szerelmes vagy, felfokozott érzelmi állapotban vagy, erősebben éled ezt meg.

Plusz gondolom kamasz vagy. Azért a hormonok is megboríthatnak néha elég erősen. Nekem is volt sírós korszakom...

2012. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

18:29

végülis ő már eléggé akarná a szexet.. eleinte én is (a vágy, a kíváncsiság), de viszont most vhogy "elhidegültem" tőle.. volt olyan, h amikor meg akart csókolni elhajoltam.. mindketten szüzek vagyunk, és nem akarom elsietni a dolgokat.

Pedig ő tökre érdeklődik irántam, folyton kérdezget, de engem van olyan, h egyáltalán nem érdekel.

Néha (sokszor) úgy érzem, h csak szánalomból, sajnálatból van velem, meg h nem is szeret igazából.... hiába mondja ki, mikor vele vagyok :'(

2012. okt. 11. 18:34
 8/11 A kérdező kommentje:
am 17 vagyok, ő 18
2012. okt. 11. 18:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Így már rögtön más a helyzet.Valószínűleg kihasznál téged.Mivel ügye nem igen megy neki a csajozás.Így akadtál te,és kihasználja a helyzetet
2012. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 agi91babe ***** válasza:

Hm...így azért árnyaltabb a szitu. Figyu,, most írhatnám hogy hú biztos szerelmes, semmi gond nincs. De általában ha rosszul érzed magad valaki mellett annak oka van. Kevés dologhoz értek, de párkapcsolatban tudnék mesélni egy s mást. :) Nagyon rossz lesz a lelkednek, ha közelebb engeded, aztán eldob, vagy megérzed rajta, hogy csak a szexre pályázott. Nagyon fogod bánni később.

Én megtettem, és még most is bánom, hogy nem tudtam várni egy picit. :)

2012. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!