Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég zavaró, de ide írok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stb. kérdése:

Elég zavaró, de ide írok. Szóval van egy srác, aki tetszik nekem. Tegnap összejöttünk, eddig minden oké de az lenne a baj hogy most, hogy így járunk mintha már nem is éreznék iránta semmit. Most mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Büdös a srác lába? Valószínűleg igen, ezért nem érzel semmit iránta.
2012. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem:DDDDD
2012. nov. 2. 09:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Úristen!

Nem mondod komolyan,hogy tegnap összejöttetek,ma reggel fél tízre,meg már nem érzel iránta semmit?!

Hát akkor ez gyors volt lányom,neked még nem való a komoly kapcsolat,inkább a tanulással foglalkozz.


Mennyi idős vagy?

2012. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel.!
2012. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez azért tényleg gáz. de ha tényleg nem érzel iránta semmit, akkor mondd meg neki, és ne játssz vele.
2012. nov. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés, ha megmondod neki és szakítotok utána meg az lesz, hogy ismét vágyakozol majd utána. Egyszerűen az van, hogy megkaptad amire vágysz, Őt. Töltsetek együtt több időt beszélgessetek, ismerkedjetek, újra elő fog jönni az az érzés ;) Nekem olyan volt, hogy amíg nem voltunk együtt állandóan vágyakoztam utána, mindig hiányzott ha nem tudtunk beszélni vagy találkozni, de mikor a közelemben volt minden elmúlt :D ezt betudtam annak, hogy Ő az akire szükségem van, hogy jól érezzem magam.
2012. nov. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!