Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hisztek tartós fiu-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek tartós fiu-lány barátságba ha volt már csók?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, miféle 'barátság'? :D
2012. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ASOT ***** válasza:

Ha átlép egy határt akkor már az nem szimpla barátság.

És nálatok ezek szerint átlépte.

2012. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a csók nem történt volna meg ha nem éreztek többet mint barátság és nem lehet csak úgy átsiklani felette.
2012. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, a csók elronthat mindent egy barátságban. Én speciel nem tudnék ugyanúgy nézni a fiú barátomra, ha megcsókolt volna, mert folyton az kattogna az agyamban, hogy többet akar, amikor én meg nem.
2012. nov. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

most biztos le fogtok pontozni, de én alapból nem hiszek a fiú-lány barátságban. tapasztalataim szerint (lehet, csak nekem voltak rossz tapasztalataim:) ) az egyik fél mindig többet akar...

de ha már volt csók is, akkor tuti nem. egyik haveromnak volt egy lány barátja, és volt köztük orál is. váltig állította, hogy de ők csak barátok. na persze.

2012. nov. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
sokat segítene ha tudnám a korodat, mert meggyőződésem h egy idő után nem működik. Én 13 évesen ismertem meg a legjobb baráomat, azt a srácot akinek a barátsága minden barátnőménél többet ért. Nem tudom, hogy egyeltán tényleg szerelmesek voltunk e egymásba csak sejtem, de amikor megcsókolt 18 évesen életem legrosszabb döntését tettem meg h visszacsókoltam és összejöttem vele. Gondoltam nincs jpbb mert nagyon jól ismerem és ha vége lenne a kapcsolatunknak akkor is megmaradna a barátság. Hát nem így történt. Szakítottunk.... ennek már 5 hónapja de leírhatatlanul rossz érzés, hogy a legjobb barátom eltűnt ellőlem egy hülye döntés miatt. Lehet tartós a barátság ha csak egy csók volt, akkor ha leültök és megbeszélitek, hogy mi a fontosabb a barátságotok vagy a szerelem ami mindent tönkre tehet. Ez csak rajtatok múlik
2012. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egy lánnyal anno így kezdtük, buliban smároltunk (én akartam), aztán majdnem összejöttünk, húzódott a dolog hónapokig, ő nem akarta, én nagyon. Ma pedig talán a legeslegjobb barátom a világon, és egy icikepicikét sem szeretnék többet tőle. Szóval igen.
2012. nov. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Nincs. Nem az a kérdés, hogy hiszek, hanem szerintem kivitelezhetetlen. Kivétel ha mindkét fél stabil párkapcsolatban él és már régen mással tervezik a közös jövőt vagy ha együtt nőnek fel és olyanok, mint a testvérek.
2012. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!