Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdjem le a féltékenys...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdjem le a féltékenységemet?

Figyelt kérdés
10 hónapja együtt vagyunk a barátnőmmel. Az elején nem volt semmi probléma, de mostanra már annyira megszerettem és annyira szerelmes vagyok, hogy bármire féltékeny tudok lenni, még például egy haveromra is ha együtt bulizunk és beszélgetnek egy kicsit. Okom egyáltalán nincs rá, ő is nagyon szeret engem, csak én kellek neki és sokan szóltak már nekem(barátnői és az én barátaim is), hogy ne legyek ilyen féltékeny, mert csak engem szeret. De félek hogy megtetszik neki más. Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

2012. nov. 4. 22:43
 1/4 anonim válasza:
Szakíts vele, mielőtt ő dob ki a féltékenységed miatt :) (tapasztalat)
2012. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bírnám kidobni, belehalnék.
2012. nov. 4. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

saját magadban nem bízol, nem benne, csak kivetíted rá. te magad lehetsz bizonytalan ember.


minél inkább szabad teret adsz neki, annál inkább ragaszkodni fog hozzád. ez is saját tapasztalat, és értelmesebb, mint hogy dobd ki...

2012. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben meg az, hogy ő is féltékeny. Ha köszön egy lány nekem, rögtön elhordja nekem mindennek és legszivesebben elvágná a torkát a "büdös ribancnak". Ha én csinálom ezt, az már nem tetszik neki, És ha féltékenykedek azt ő úgy veszi le hogy én nem bízok meg benne...pedig ehhez köze nincs ennek szerintem.
2012. nov. 4. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!