Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljam be hogy szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljam be hogy szeretem?

Figyelt kérdés
Van egy lány és nagyon szerelmes lettem belé de hogyan valljam be neki hogy szeretem? köszi a választ :)

2012. nov. 5. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
egyenlőre sehogy, kezdjetek el randizni majd járni, már ha te is tetszel neki. Aztán idővel szerelmet lehet vallani.
2012. nov. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így-> SZERETLEK
2012. nov. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bernibob válasza:
Mivel én lány vagyok, én annak örülnék, ha valaki úgy vallana szerelmet, ha mondjuk elhív sétálni és beszélgetés közben.
2012. nov. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen! Hívd félre mondd el neki h kedveled aztán hívd el randizni ha úgy adódik a helyzet. Figyelj a reakciókra!!!
2012. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ :)
2012. nov. 13. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!