Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy valljam be, hogy szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy valljam be, hogy szeretem már régóta?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit már nagyon régóta szeretek de sosem tudom, hogy valljam be neki... Már mondtam neki, hogy tetszik nekem ő is azt mondta, hogy tetszem neki de utána elcsendesültünk... Chaten mikor beszélünk folyton puszival köszön el ez nem tudom, hogy mit jelent... Nem tudom, hogy mit csináljak nincs bátorságom se és azt sem tudom, hogy, hogy valljam be neki...
2011. dec. 30. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki amit érzel.. :)
2011. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
”szeretlek már régóta”-így e!
2011. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elsőnek talán beszéljétek meg a találkozót, ha belemegy akkor már valoszinűnek tartható hogy bejösz neki... ha csak chaten romantikáztok akkor mi arra a biztositék hogy csak "téged szeret" valszeg minden pasival ugyanezt a sablon hülyeséget nyomatja.
2011. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jah talizzatok.

hívd el:)

2011. dec. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Randit! Randit! Randit! :). De ne mondd, hogy randi. "Csak" egy sima találka egy kávézóban kezdetnek jó lesz :)
2011. dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szokott hívni sétálni igaz, hogy nem mindig vagyunk kettesben mert néha a barátnői is velünk vannak

köszi a válaszaitokat!

2011. dec. 30. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Aki nem tölti ki a szelvényt, soha nem nyeri meg a lottót...Vagyis mondd el neki. Mi értelme az egész életen át tartó gyáváskodásnak? Semmi. Ha nem akar veled járni, akkor legalább megtudod, tisztázod vele és magadban is a helyzetet. Ha meg igen, akkor hajrá!
2011. dec. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogyan mondd el neki? Szemébe nézel, "figyelj, én jó ideje ezt és ez érzem irántad, eddig nem mertem bevallani. neked vannak hasonló érzéseid irányomban?" vagy valami hasonló. A lényeg, hogy ne lihegd túl, hanem őszintén, férfiasan vázold fel neki a helyzetet. Persze az sem mindegy, hány évesek vagytok.
2011. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rendben elmondom neki
2011. dec. 30. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:
te biztos valami 10 éves vagy.
2011. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!