Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehetett a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehetett a baj?

Figyelt kérdés

tavasszal megláttam egy fiút...egyből beleszerettem,ahogy megláttam,éreztem,hogy nekem ő kell:'))

aztán most szeptember végén meg is kaptam...2 hétre.úgy elbasztam,ahogy nem illik...

este még együtt voltunk...aztán másnap egyik haverom ágyában ébredtem.....nagyon megbántam,mert nagyon szeretem még most is...és alapból nem vagyok ilyen://

sokat gondolkodtam a dolgok és igazából arra jöttem rá,hogy féltem....aztán gondoltam arra is,hogy lehet,hogy több időt kellett volna együtt töltenünk....de nem jöttem rá,hogy igazából mi vitt rá arra,hogy ezt tegyem...:S

szerintetek melyik volt a baj??? vagy az is közrejátszott,hogy be voltam b@szva??://

pedig..csak ő járt a fejemben....még szex közben is csak rá tudtam gondolni....:'$$ akkor vele mért nem mertem???



2012. nov. 6. 19:06
 1/4 TOMAtm ***** válasza:
hát ezt beszéld meg alkohol barátoddal.vagyis: minek iszik aki nem bírja -a tahógyerek is szép mazsola lehet ha egy bekarmolt csajt meggyömöszöl.
2012. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hat ez egy jo kerdes....ha valakit szeretsz,miert massal hemperegsz?


talan meg nem nottel fel elegge egy komoly kapcsolathoz...ha meg nem birod,inkabb ne igyal.

2012. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem az a baj,hogy nem bírom a piát....csak most nem épp 1-2 sör csúszott le....

a srácról csak annyit,hogy amikor először feküdtem le vele(még szingli voltam,nyáron),én voltam neki a 202. ......szóval ennyi-.-'''

amúgy meg..tényleg szerettem...és még most is nagyon szeretem....:// csak..féltem...vagy nemtudom ://

2012. nov. 7. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ott nem 1-2 feles csúszott le,hanem a f**z a torkodon is.

Annyi a bajod,hogy egy ordas k***a vagy.Ezt nem lehet és nem is fogod kinőni.

2012. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!