Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehetett az oka hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett az oka hogy nem akart velem táncolni?

Figyelt kérdés

tegnap voltam buliba és volt ott egy srác, akihez odamentem hogy nincs-e kedve táncolni de nemtudom pontossa mitörtént mert mindketten ittunk, ugy emlékszem hogy csak nézett ki a fejéből, amikor megkérdeztem amit én nem-nek vettem.. de azis lehet hogy nem-et mondott aztán eljöttem onnan, utána meg vmi csajjal táncolt de akkor meg gyakran rámnézett

mi lehetett az oka? ezekszerint nem jövökbe neki ugyhogy inkább hagyjam?


2012. okt. 28. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Buliban voltál, ezzel sajna együtt jár az, hogy ott sokan alkoholt fogyasztanak. Lehet, hogy csak túl sokat ivott, ezért nem volt képes értelmes válaszra. Később meg jobban lett, és azért táncolt mással.
2012. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nézz tükörbe, ott megtalálod a választ
2012. okt. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!