Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon kellemetlen szituáció,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kellemetlen szituáció, mit gondoltok a helyzetről, mi lehetett a szándéka?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, de fontos leírni minden részletet. Szóval 2 éve élünk együtt a barátommal, szeretjük egymást, de mostanában, ami több, mint 2 hónap leköti őt más és szexuálisan alig vagyunk együtt, ami azt jelenti, hogy még 1 hónapi is eltelik szex nélkül(ez még fontos lehet a későbbiekben), nem megcsalás, csak mindig fáradt, nem tud aludni, ha ébren van és itthon, akkor meg mostanában játszik gépen.

Sokat gondolok a szexre, szenvedélyre és sajnos megtetszett az egyik osztálytársam. Nem tinédzserek vagyunk, 29 évesek, ez egy esti suli, ő más országból származik, mindegy nem lényeg. Néha -néha beszélgetünk suliban, de nem igazán, őszintén én kicsit szégyenlős vagyok előtte, facebookon olykor megejtünk egy-két néha több témát érintő beszélgetéseket. Ami most történt teljesen összezavart, megszégyenített és nem tudom mit kezdjek vele. Szóval irt nekem a facebookra, épp ott voltam és szóba jött, hogy a családom és, hogy a nővéreim idősebbek, kérdezte, hogy ők úgy néznek ki, mint én, mondtam nem, erre válaszolta, hogy megnézem a képeidet, mondtam, hogy nincsenek róluk képek, mondta, hogy oké, de nagyon szépek a rólam készül összes kép, mondta, hogy mutassam meg melyik a kedvencem, de őszintén és én egy fotós által készített szexisebb képet (csak annyira szexit,hogy a pántos ruhám egyik válla le van engedve picit a vállamra, még a mellemet sem nagyon látni) és mutattam egy másikat, amin egy cicával vagyok. Erre ő, ugye tudod nekem melyik tetszik jobban, ne feledd férfi vagyok. Kitalálod-e miért tetszik az első. Mondom, tudom a választ, erre a válasza tisztában vagy az erősségeiddel ugye. Visszakérdeztem, hogy mire is gondolsz pontosan, a felelete az volt, hogy nagyon szépek a melleim, nem túl nagy, nem túl kicsi, pont jó. Többször is kihangsúlyozta, hogy csak beszélgetünk, mint két osztálytárs, nincs szándéka. Próbálom rövidre fogni, szóba került, hogy szép nagyon az arcom a képeken, a mellem ugye, ilyenek. Aztán a szexre, orgazmusra terelődött a szó, nem akarok hazudni, valószínűleg páran megvetnek ezért, de nagyon felizgultam ettől, megkívántam őt és később kiderül nem is tudtam megfelelően kontrollálni magam. nem mondott semmi olyat, hogy ő mit csinálna velem,de mégis ahogy írt, meg amiket mondott a külsőmről mintha arra utalt volna, hogy tetszem neki és szeretne valamit tőlem. Aztán végül mondta, hogy nézzem meg a mellem, hogy mit látok, írtam, hogy tudod a választ, erre ő, hogy ne, mondd el. Erre én, hogy tudod mit tettél velem (végtelenül felhevültem). Kérdezte, hogy mit, meg azt is, hogy majdnem elérted az orgazmust? Mintha azt akarta volna. Beszélgetés közben pedig valahogy kijött (a szexhiány,a kontextus következtében), hogy most nagyon vágyom a szexre és erre ő, hogy mit szeretnél? Erre én, tudod. Aztán hideg zuhany, hogy mi csak beszélgetünk, nincs semmi szándékom, bármit is akarsz most azt nem velem fogod, mi csak beszélgetünk. Ideges lettem a reakcióm azt volt, hogy csak osztálytársak nem beszélgetnek így. Erre ő, hogy nem, nem akartam rosszat neked, de köztünk nem lehet semmi, csak osztálytársak vagyunk. Kérdeztem azt is, ha nem lenne barátom, akkor randizna-e velem, mondta, hogy nem hisz a randikban és más tervei vannak. Még előtte mondtam neki, hogy ez több, mint egy egyszerű beszélgetés, ráadásul nekem párom van, ez túl sok, de aztán kérdezgetett és a hátterem tudjátok. Tudom, rossz vagyok. Most nagyon rosszul érzem magam, szégyellek majd vele találkozni is ezek után.

Mit gondoltok erről? Lehet túl zavaros, sajnálom.


2012. nov. 3. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Még azt kifelejtettem, hogy többször is megkért, hogy írjam le neki, hogy mit érzek a mellemen, milyenek most a melleim.
2012. nov. 3. 16:37
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy idióta,az a srác ,szerintem beijedt.Ne is foglalkozz vele.

A pároddal próbálj beszélni,ha nem változik,akkor Te is tudod mi lesz ezzel a kapcsolattal.Vége lesz.

2012. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen,aki csak igy élvezi,csak beszél róla...
2012. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyenes értheto dolog! othon hiányzik máshol keresed! én már ezen tul mentem és nagyon veszélyes játék.Ne tegyél semmit mit késobb megbánnál.
2012. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

vedd fel azt a kis pántos rucidat,és csábítsd el a párod a gép elől!

Az osztálytársaddal meg ne foglalkozz, szivat, csinálj úgy mintha mi sem történt volna.

2012. nov. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint a probléma ott gyökeredzik, hogy nem kapsz szexet, innentől kezdve szépen lassan önbizalmad sem lesz, el fog fogyni. A számítógépes játék meg egy nagyon sz@r kifogás, hosszútávon tönkre fog menni a kapcsolatod, hogyha nem lépsz!


Tessék felvenni a pántos ruhádat, és amikor a fiúd ül a gép előtt, ülj az ölébe :)

2012. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy észrevette rajtad, hogy valami nem stimmel a párkapcsolatoddal. Megjegyzéseivel kíváncsi volt, meddig mennél el a flörtben, de mikor érezte, hogy ebből több is lehetne, visszakozott, mert nem akar bonyolult kapcsolatot. Dicséretes, hogy józan tudott maradni.

Ha ismét találkoztuk, viselkedj te is úgy, hogy te is csak tréfálkoztál, próbálj nem pironkodni előtte.

A pároddal való kapcsolatodban meg nem az a megoldás, hogy kifelé kacsintgatsz. Vagy tudjátok összehangolni igényeiteket, vagy nincs értelme szenvedni mellette.

2012. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom figyelmen kívül hagyni őt, de lehet nevet rajtam magában, vagy szánalmat érez, nem is tudom milyen lesz találkozni újra, szégyellem magam.
2012. nov. 3. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!