Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összezavarodtam. Hogy értsem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Hogy értsem? Férfiak gondolatai is érdekelnének ezzel kapcsolatban. Lentebb leírom részletesebben.

Figyelt kérdés

15 éves voltam mikor nagyon nagyon szerelmes lettem egy nálam 7 évvel idősebb srácba. Egy szilveszteren összejöttünk. De másnapig tartott. Egy társaságba voltunk. Így szinte tudtunk mindig egymásról. Később ő "kezdett" velem. 4 évig a "rabja" voltam pedig csak a szexre kellettem. Kialakult neki egy kapcsolata.Megbeszéltem vele, hogy semmi baj maradjunk barátok. De egy érdeklődő sms után még a barátnője állt nekem. E miatt nagy harag volt köztünk 5 évig. Közbe nekem is lett párom lassan 5 évesek vagyunk.

Most viszont én marha felkerestem a múltkorába azt akivel nagy harag volt.

Most 31 éves.Már nincs meg az akkori barátnője. Jóba vagyunk. Beszélgetünk.És megtörtént aminek nem kellett volna. Van olyan, hogy kétértelműen mond nekem dolgokat.De most egy 20 évessel jár. Szerettem volna tisztán látni a helyzetemet ezért megirtam hogy nem multak el az érzéseim. De megint csak kiderült hogy pofára estem vele kapcsolatba. Mégis keresi a társaságomat. Pedig tudja hogy nekem is van párom neki meg egy 2 hónapos kapcsolata van.

Ne utáljatok mert szeretem a mostani páromat csak még mindig itt van a szívemben a "nagy ő". Szerintetek miért ilyen velem? Mikor tudja, hogy bennem van, de keres...pedig neki most nem velem kellene foglalkoznia...stb. Nem értem most már teljesen...pedig már okosodtam én is.



2012. nov. 6. 21:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
talonban tart
2012. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szexre jó vagy nem? Nem valószínű, hogy nemet fogsz mondani, ha kellenél... Fizetni sem kell érted...
2012. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jól írta az első. Nem kellesz neki, de arra jó vagy, hogy néha elővegyen, kufircoljatok, legyezgesse a hiúságát a rajongásod. Hernyó egy pali.
2012. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez akkor is magas neki a friss kapcsolatával kellene foglalkoznia. Nem velem. Igaz alig vannak együtt meg még fiatalabb is tőlem.De hát akkor is. Akkor én is talonba tartom őt?
2012. nov. 6. 21:35
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fajta aki élné az életét csajozni akar, d eközben valami mégis hozzád húzza.. Te is így lehetsz mással vagy de közben hozzá vágyakozol. Szerintem nektek még nem jött el az időtök vagy nem tudom. Ne te lépj, eddig midnig te tűntél a kezdeményező félnek. Valahogy érdd el hogy beszéljen.
2012. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

te nem tarthatsz talonban olyat, aki talonban tart téged. ez úgy működik hogy az embernek az kell aki lesz@rja, aki után epekedhet, akiért otthagyna bárkit.

ajánlom figyelmedbe az 'Így jártam anyátokkal" c. sorozatot, annak az egyik részében ezt részletesen levezették

2012. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt szeretném valahogy elérni. Èn megfogadtam, hogy nem keresem. Most is hívott.Mikor dolgozik is csak ugy felhív pedig akkor no szex...Ezért ételkedek ebben a részében.
2012. nov. 6. 21:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Neked nagy ő? Nem veszed észre, hogy csak megdugni vagy jó neki? Fel se tűnik neked, hogy fiatalabb csajokra hajt? Hm? Ilyen ostoba vagy? 15 évesen megb@szattad magad vele és még mindig vagy olyan buta, hogy összejönnél vele. Hát mit is mondjak.... Mond meg neki, hogy szereted őt és megint pofára eshetsz.
2012. nov. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

probald ezt a pasit kizarni az eletedbol,mert tonkre fogja tenni a kapcsolatodat es az eletedet is,ha ujra a rabjava valsz.

es igen,sajnos biztos,hogy talonban tart.meg ha felhiv telefonon,es latszolag torodik veled,akkor is.

a parod egyebkent mit szol ehhez a dologhoz?vagy nem mondtad el nekia megcsalast...?

2012. nov. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Tessék, egy férfi véleménye, nyersen.

Nem vagy más számára, mint egy p*nci. Ő vette el a szüzességedet, azóta is a rabja vagy, ő tudja ezt, és baromira imponál neki. Hogy miért nem a párjával foglalkozik? Mert "etetni kell a jószágot, ha le akarod vágni". Gondolom, érted. Nem tisztel téged, nem érdekli, mi van veled, úgy játszik Veled, ahogy nem szégyell. Ez baromira bejön Neked, mert ezt látod erősnek, férfiasnak, vonzónak. Tökösnek és keménynek tartod, mert meg meri ezt tenni Veled. Ezek pedig vonzó tulajdonságok, de ha minden rendben van egy nővel, akkor kevesek ahhoz, hogy megmaradjon egy férfi mellett. Nem azt mondom, hogy baj van Veled, de van valami, ami miatt ez elég Neked.

1.: Nem tiszteled magad. Ha Te nem tiszteled, hogy várod el, hogy mások tiszteljenek?

2.: Ezt láttad magad előtt, mint "férfi-minta", és a tudat alattid ezt határozza meg férfiasnak számodra.

3.: Szimplán csak az érzés rabja vagy - a szenvedésé, a beteljesületlen szerelemé. Ki lehet nőni belőle.

Remélem, segítettem.

26/F

2012. nov. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!