Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Sokat hibáztam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sokat hibáztam, de mindig szerettem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előszöris:14 évesek vagyunk,szóval...

Van egy Barátnőm,már lassan 7 hónapja.Ego nélkül:Büszke vagyok arra,hogy (az átlaghoz,"trendhez") ilyen rég együttvagyunk,és hogy egy igazán türelmes,aranyos (SZÉP!) Lányt sikerült találnom.

De a baj velem van:Hirtelen haragú vagyok,mert sokminden történik családon belül,és a "barátaim"...hát,nem a megbízható kategóriába tartoznak.(És,nagyon nincsenek is).

De,sajnos vannak vitáink.Apróságokon is felkapom a vizet,egyszerűen nem tudom visszafogni magam.. (Ami a szívemen,az a számon).

Mindig kimondom,amit gondolok.Sajnos,túl őszintén.Ha már 10 percet késik,leszólom...Látom a tekintetén,hogy sz.rul esik Neki.De,amilyen gyorsan felkapom a vizet,olyan gyorsan le is higgadok,és megölelem,bocsánatot kérek...sokszor már majdnem sírva,mert NEKEM fáj,hogy mindig megbántom.De nem találom az ÁLLJ! gombot.Próbálok higgadt maradni.

Egyszer (nem veszekedtünk),spontán a nyakamba ugrott,és csak ennyit mondott: ,,Úgy szeretlek,és nem szeretem,ha haragszol!"

Éreztem,hogy szeret,és hogy MUSZÁJ megváltoznom!

Tegnap azt ígérte,hogy találkozunk este,csak csörgessem meg,és lejön.2 órán át várakoztam 6 fokban.

Régebben azonnal lesze3dtem a fejét másnap.

De éreztem,hogy Miatta MUSZÁJ nyugodtnak maradni,és inkább mosolyogva mentem oda Hozzá a suliban.És fel sem hoztam.

Egyébként,nagyon jól ki tudjuk egészíteni egymást,ha nincs vita.

Odaadtam Neki egy plüssszivet még a nyáron (Mamámig visszanyúló története van.)Kértem,hogy nagyon vigyázzon rá,és ha hiányzok,csak ölelje meg,lélekben bennevagyok.

Névnapjáról,születésnapjáról sosem feledkeztem meg.(Rózsa,Milka szív,pizzázás.)

És voltunk külföldön 1 hetet a nyáron.(Tábor).Nagyon jó volt!A nyár legszebb napjai voltak.

Szeretem ahogy megölel,ahogy rámnéz...

Ha együttvagyunk,nem baj,ha csak pár percünk van....Látom Rajta,hogy BOLDOG!

Első szerelem,de....szeretném,ha még együttmaradnánk.Ha nem örökre (lehetetlen..)...de még egy ideig.

Bármit megteszek,a lényeg,hogy Ő boldog legyen!

Szeretem...

De félek,hogy már késő...

Vélemények?Trollok lepontozásra kerülnek...



2012. nov. 7. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? De azt jól látod, hogy szinte kizárt, hogy tartósan együtt maradjatok. Nem azért, amiket leírtál, hanem mert tizenévesen csak a változás változatlan :)
2012. nov. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első:Ezzel én is tisztában vagyok. :) És,a kezdetekkor egyikőnk sem jósolt többet az egésznek 3 hónapnál!Mégis:Tessék:7 hónap.

Szerintetek?Ha így folytatom,és próbálok mindent mosolyogva felfogni,látni fogja,hogy meg tudok változni.. ?

2012. nov. 7. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem veled fog maradni! Ha képes vagy érte megváltozni akkor te már nem vagy szerelemes! Te szereted őt! :) ;)
2012. nov. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél vele udvarias,és ne legyél idegbeteg vele,elég fiatal vagy még az ilyen viselkedéshez,mi lessz késöbb??!! Próbálj megváltozni,légy normális! Talán van,lesz esélyed.
2012. nov. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
de ge ci, :D 2 órát 6 fokban. ASD
2012. nov. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
úristen de aranyosak vagytok :D bárcsak énis megtalálnám ennyi idősen az ilyen fiút de sajnos nem.. :/ na amúgy szerintem nem keső még simán együtt lehettek ha a lány bírja ezt az oldaladat is és mindig megbocsájt. de ne várd el hogy állandóan megbocsásson néha azért próbáld megtalálni az ÁLLJ! gombot :D
2012. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Keresem. :) De,ma reggel megtaláltam!!!

Korombeli Lányok:Szeretitek,ha a barátotok sokszor mondja,hogy, ,szeretlek"?Vagy zavar?

2012. nov. 7. 16:14
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a bíztatást!

Sajnos,úgy döntött,vége.

Ennél többet nem tudtam tenni.

Pedig tényleg szerettem...ergo...még mindig..

2012. nov. 8. 22:40
 9/9 A kérdező kommentje:

Sikerült kiharcolnom,hogy holnap találkozzunk...beleegyezett.

Mit tegyek?Ha nagyon hirtelen megcsókolom...örülne?

2012. nov. 10. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!