Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 11-12 éves lány és 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11-12 éves lány és 18 éves fiú között, lehet pár kapcsolat vagy csak barátság?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 16:17
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Gondolj már bele! A lány csak 11 éves, azaz általános iskolában ötödik osztályos! Te meg 18 éves vagy, lassan mész egyetemre! Szerintem ez nem normális. Valami gond lehet ott a fejedben, ha 11-12 évesekhez vonzódsz. Majd 10 év múlva.
2012. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló értelek is,de forditva van. kislány vonzódik hozzám,nem én ő hozzá
2012. nov. 12. 17:56
 33/37 anonim ***** válasza:
Érdekes párkapcsolat lenne. Ő vonzódik hozzád, te meg nem hozzá...
2012. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Belém szerelmesek neten,tetszek is 11-2-13-14-15-16 éves kiscsajoknak.
2012. nov. 12. 18:21
 35/37 anonim ***** válasza:

Ha csak meztelen lenne ő veled bárhol, bármikor, INTIM HELYZETBEN

-KIVÉVE NUDISTA, NATURALISTA KÖZÖSSÉGBEN ,VAGY A RÁD BÍZOTT GYERMEK GONDOZÁSA ESETÉT-

akár kettesben, titokban, és kiderülne:

akkor a törvény szerint börtönbe kerülnél fajtalankodás miatt!


Ha szex is lenne, akkor még hosszabb idejű elzárás a következmény, nemi erőszak vádjával, ha nem is lennél erőszakos vele, pl. mert ő is akarná. Ha még erőszakos is lennél, még súlyosabb büntetést vonna magával!


Épp így, ha csak te vagy meztelen, és ő nem, na meg ha mindketten.


Ha mindketten 12, vagy 13 évesek, az sajátos eset, utána lehet nézni. Van több variáció is, törvény szerint, mi és mivel büntethető és mi nem.


A lényeg, rád vonatkozóan még: két fő, akik minimum 14 évesek -akár nagykorúak, akár kiskorúak, akár az egyik nagy-, a másik kiskorú-, LEGÁLISAN SZEXELHETNEK.


Én mindenesetre -a felelősség, stb okán- 16 éves kor alatt senkinek nem javaslom a szexet, se a pettinget. (Pettinget esetleg 15 éves kortól ,de az közösülésre ingerelheti a résztvevőket...)


Ha legalább az egyikük 14 év alatti, nah ekkor lehet büntetendő, de nem minden esetben. (Pl két fő, akik 11 évesek, hiába dugnak, nem büntetik a szüleiket se, tudtommal, bár ezt se tartom helyén valónak. 14 éves kor alatt a pettinget se javaslom.)


(A magyar törvény egyébként régóta azonosan kezeli mind a homo-, mind a hetero- , mind pedig a biszexuálisok esetét, tudtommal a gruppent is.)


AMIT ÍRTAM, CSUPÁN ÍRÁNYADÓ!

NEM BIZTOS, HOGY PONTOSAN IDÉZTEM, FOGALMAZTAM!

AKIT ÉRDEKEL, JAVASLOM, NÉZZEN UTÁNA PONTOS, HITELES FORRÁSBÓL!

2012. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Pedofil
2020. ápr. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Nálam is ez van
2021. máj. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!