Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van egy kolléganőm akivel nagyon jól kijövünk ő is én is 24 vagyunk. De tényleg egész nap megy a duma, kávézás, chat, ebéd stb. Nagyon jó fej, nagyon csinos, húúh. Azt mondja, hogy érzi valami jó fog kisülni ebből persze bizonyos keretek között. Attól tartok bele fogok zúgni, van palija foglalt természetesen. Egyszer már játszottam egy ilyet, padlóra vágott, mert a lány nem mellettem döntött. Nem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatunk,de nem lenne jó hogy abból, hogy bennem megváltoznak a dolgok ne talán tán bajom legyen megint. Haj mit lehet ilyenkor csinálni de tényleg? Nem messze ül tőlem, még ha akarnék se tudnám elkerülni, meg végül is nincs is rá okom (még)...



2012. nov. 7. 16:52
 1/3 Menedzser ***** válasza:
Hát ez ellen nem nagyon tudsz tenni... tipikus plátói szerelem lesz ha belezúgsz. Ebből csak akkor lesz valami ha ő fejezi ki az érzelmeit irántad és stb. ... te ha belezúgsz se mond el neki szerintem :/
2012. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehogy mondom el neki, mondom egyszer már eljátszottam, és akkor éppen elég volt felállni a földről. Na igen ő nem nagyon mutat ilyesmit, haverkodik, egyenlőre én is, csak hát bejön az esetem is veszélyes ...
2012. nov. 7. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:
szard össze magad
2012. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!