Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ázsiai fiúk összejönnének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ázsiai fiúk összejönnének kicsit teltebb (nem túl súlyos-. -) európai lányokkal? Tetszik az nekik?

Figyelt kérdés
Az ázsiai fiúk mind olyan véknyak, amikor sétálok az utcán és látok egyet mindig erre gondolok hogy ő nekik vajon tetszene egy kicsit teltebb európai? Csak, mert általában ázsiaiakkal házasodnak...lenne nekem esélyem?

2012. nov. 4. 13:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én valahol olvastam, hogy az ázsiaiak nagy átlagban a saját nemzetiségükből választanak házastársat...

Meg olyat is hallottam, hogy ami nálunk normális testsúlynak számít, pl. 170 cm-hez 55 kg, az már náluk túlsúlyosnak számít, ott ehhez a testmagassághoz kb. 45-47 kg a normális. És nem szeretik a túlsúlyos lányokat, mert a túlsúly az az egészségtelenség jele.

Lehet, hogy hülyeséget írtam, csak azt írtam le, amit nemrégiben olvastam erről a témáról.

2012. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem. Köztudott hogy pl Japánban a súlyfelesleggel szemben a legintoleránsabbak az emberek. Jobban kinézik azt akin van 5 kg plusz mintha valaki meleg lenne. Ez van sajnos :/
2012. nov. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
akkor ha itt plusz három kiló van rajtam az nekik olyan mintha 20 kiló felesleg lenne rajtam?o.O
2012. nov. 4. 13:50
 5/11 anonim ***** válasza:
kicsit telt nem +3 kilót jelent
2012. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát de rajtam már teltnek látszik..akkor lehet, hogy már plusz öt..mostanában nem mértem. A lényeg, hogy rajtam még plusz 1 is nagyon meglátszik..:(
2012. nov. 4. 15:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani még nagyvonalakban országra lebontva se. Láttam már ilyet is olyat is. Bár szerintem nem tudod mit vállalsz, az ahogy beszélsz róluk azt sejteti hogy nem igazán vagy képben az ázsiai országok és szokások tekintetében. Tudom hogy a szerelmet nem ez fogja meghozni de nagyben befolyásolni fogja az illető fiú hozzállását. Némelyik felfogás nagyon de tényleg nagyon eltér szóval csak finoman óvatosan az elején.
2012. nov. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem vagyok az ilyenekkel tisztában..nem igazán ismerem a kultúrát meg úgy nagyon semmit se, csak ahogy néha-néha szoktam látni itthon vagy külföldön ázsiai fiúkat, nagyon bejövősek..:D dehát akkor ezek szerint esélytelen. Vagy majd meglátjuk.
2012. nov. 4. 16:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Esélytelennek nem mondanám, de nem lessz egyszerű.
2012. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha lefogyok.. most vagyok 59kg és 161cm akkor mondjuk 49re úgy több esélyem lesz?:o
2012. nov. 4. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!