Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új iskola , új osztály ,új emberek. Hát sajnos egy "kellemetlen" változást hozott: Beleszerettem az egyik osztálytársamba. Átlagos fiú , a többiekhez képest nem nagyon kezdeményez új barátokat szerezni , de talán a lányok közül velem a legjobb a kapcsolata. Mindíg elvesszük egymás dolgait , egyszer már kidobtam a tolltartóját. Kirúgja elém a széket, elveszi a kabátomat és egyéb más gyerekes dologgal szekáljuk egymást, de nagyon jó fej :) Egyik nap beszélgetett a barátjával , és egymást lányokkal szekálták, majd őt elkezdte egy lánnyal szekálni a barátja. Nem tudom hogy neki tetszik-e vagy a lánynak tetszett . Egy biztos , kideríteni nem tudom, mert túl feltűnő lenne. Segítségeket kérnék, hogyan kezdeményezzek ? Szerintetek van remény ? :(

2012. nov. 8. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hintsed el az egyik pletykafészeknél kétértelmű fogalmazással, hogy bejön neked a leányzó. Ha a fülébe jut akkor majd megpróbálja tisztázni veled és a szavaiból és viselkedéséből az érzéseit ki tudod majd olvasni.
2012. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"nem eszünk onnan ahová sz*runk"
2012. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiúról van szó L/15
2012. nov. 8. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja tudom bocsi, csak lustaságból másoltam a választ.
2012. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a pasik néha viccből is szekálnak mert csúnya a csaj, vagy mert tudja hogy bejön neki..nemtudhatod.. én a helyedben elkezdené flörtölni a sráccal, hátha kialakul valami, de attól még hogy jófej veled, meg hülyültök, még nem biztos hogy szerelmes is beléd..
2012. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy eléggé félénk típus vagyok , meg nem is nagyon tudom, hogyan kell szóval tanácstalan vagyok

a másik meg, gondoltam hogy nem szerelmes belém egyből a szekálások után

2012. nov. 9. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!