Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem az osztálytársamba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az osztálytársamba?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki nekem nagyon tetszik és sztem én is tetszek neki. Hogy mondjam meg neki, hogy szerelmes vagyok belé?Mert ő is és én is nagyon félősek vagyunk. És meg szeretném csókolni is!Tipp?
2012. febr. 19. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
"Szeretlek." - cupp
2012. febr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá,amikor egyedül van,és hívd el valahova.
2012. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
MI lenne ha egyszerűen odamennél hozzá, és szépen elmondanád, hogy mit érzel? :) Sztem ez a legegyszerűbb és a legjobb megoldás.. nem kell parázni rajta... főleg, ha úgy vetted észre, hogy te is tetszel neki.
2012. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélgetni?
2012. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk megértelek,h nehéz ez így,mert ha elutasít az nagyon gáz,akkor nézhetitek egymás képét még ki tudja meddig,és folyton kerülgethetitek egymást:/
2012. febr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen szoktunk beszélgetni,tök jóban vagyunk.
2012. febr. 19. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is valami hasonló helyzetben vagyok, arra várok már egy ideje, hogy mikor fog majd lépni... 14/L
2012. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Detto!Sajnállak :)
2012. febr. 19. 19:34
 9/10 anonim ***** válasza:
És biztos vagy benne,hogy tetszel neki? Hogy néz ki a lány? csak kíváncsiságból
2012. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen biztos, mert mondta a barátnőjének akivel most összeveszett és ő meg elmondta nekem :D

Képzeld el,hogy hogy néz ki!xD

2012. febr. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!