Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egyik osztálytár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

93Mumus kérdése:

Beleszerettem egyik osztálytársamba, elmondtam neki, de kikosarazott. Valami 5let?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal az oszályba egy ideje nagyon jóba vagyok. Sokat dumáltunk, hülyültünnk, flörtöltünk egymással, még arra is megkért h suli után, egyetemen lakjunk együtt. Én (jogosan)meg voltam róla győződve, h érez valamit irántam, ezért elmondtam neki mit érzek és mit szeretnék. Tévedtem, nemet mondott(bár meglepte a kérés, azt mondta ő sose merte azt gondolni, h én így érzek...). Arra hivatkozott, h barátja van(ez lenne a kissebbik baj) és túl jól kijövünk egymással, ezért nem tud a pasijaként gondolni rám.( De b.sszus egy kapcsolatban az az alap, h jól kijövünk, nem??) Ebből nyilvánvaló lett számomra h belefuttam a "csak barát" zónába(tényleg qrva sz@r hely), ezért eldöntöttem h ezentúl kerülöm a társaságát és megpróbálok keresni valaki mást. A gond az h ő viszont még mindig keresi az enyémet, még mindig nagyon kedves hozzám, még mindig felcsillan a szeme mikor meglát és én még mindig bele vagyok zúgva... A kérdésem az lenne, hogy szerintetek tartsam továbbra is vele a kapcsolatot, udvarolgassak neki hátha meggondolja magát, vagy esélytelen a dolog, tartsak ki az eredeti tervem mellett és kerüljem őt? Utolsó évünk a suloból, ennyit már kibírok nélküle is, de azért jobban szeretném vele.

Elsősorban lányok véleményére vagyok kiváncsi, de olyan fiú véleménye is érdekel aki már járt ehez hasonló cipőben.


18F


2011. nov. 21. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

"Arra hivatkozott, h barátja van(ez lenne a kissebbik baj)"


Ember te hol élsz?:D Nehéz elfogadni, hogy valaki FOGLALT?

2011. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne légy csak barát, legyen kénytelen dönteni.
2011. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem NE tarts ki a terved mellett, mert úgy mindkettőtöknek csak rosszabb lesz, főleg ha már csak 1 év van hátra... Szerintem legyetek jó, legyetek barátok, de azért néha, mondom NÉHA célozz rá hogy te benne lennél abba is ha több lenne köztetek... Lehet hogy ha megnézed a korom akkor nem hiszed majd el, de tapasztalatból beszélek. Már vagy 2 éve ilyen helyzetbe vagyok.

16/l

2011. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Mindig ő kezdeményezi a flőrtöket. A múltkor is 1 házibulin úgy az ölembe ült, hogy még olyant nem láttam(részeg volt) és úgy turbékoltunk vagy fél órát. Még aznap simán meghúzhattam voltna, benne lett volna, csak tudtam h másnap megbánta volna.... A buli utáni első tanítási nap kérdeztem meg a dolgot.

A pasiját meg magasról lesz@rom, főként miatta nincs most barátnőm...

2011. nov. 21. 19:05
 5/9 anonim ***** válasza:

javítás: "legyetek jóba" bocsi

elöző

2011. nov. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16/l:


A gond az h én már lassan 4 éve vagyok így vele... a tavaly nőnap is rákérdeztem akkor csak a barátja miatt nem egyezett bele, hanem szivesen benne lett volna dologban... az én türelmem sem határtalan

2011. nov. 21. 19:09
 7/9 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

a gond ezzel csak annyi h ő az osztálytársam, és nem lenne okos döntés ilyen válaszút elé állítani, mert ha nem engem választ akk kerülhetem őt bő fél évig úgy h közben összevagyunk zárva 1 terembe s az nem lenne vicces

2011. nov. 21. 19:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Én megérteném h tényleg szereti a barátját és nem akar tőlem semmit, békét is hagynák neki, de a viselkedése nem ezt mutatja.
2011. nov. 21. 19:33
 9/9 A kérdező kommentje:
Asszem az lesz a legjobb ha hagyom az egészet... Ha csak havert akar, havert kap. Ha valamit kérdez válaszolok s azzal annyi.A többiről nem veszek tudoást. Keresek valaki mást...
2011. nov. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!