Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha megkérdezem a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem a páromat, hogy hol volt délután, és nem válaszol, kitér a válaszadástól akkor jogosan akadok ki rá?

Figyelt kérdés

Nem megcsalásról van szó, más dologról, sejtem miről, csak Ő nem tudja, hogy én sejtem. Nem szerelmi háromszög a probléma háttere, hanem elment valahová, csinált valamit, amit akart korábban, de én nem támogattam, és tudom, hogy erről van szó.


Szóval ilyen esetekben, más is kiakad, vagy jogos ez a részemről? Megszoktam, hogy nincsenek titkaink, és ha felteszek egy kérdést akkor leginkább habozás nélkül kapok is rá választ azonnal, vagy ha nekem teszi fel a párom, akkor én is rögtön válaszolok, nem kerülöm a válaszadást, és nem is titkolózom, mindenről beszámolok!


Nálatok ez hogy van?

Férfi vagyok 27 éves, a párom lány 25 éves.


Ti is írjatok kort és nemet, ha kérhetem!


Köszönöm!



2012. nov. 9. 09:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy tetoválást akar, de bizonytalankodott, és mivel most én távol vagyok (üzleti út) így lehet elment és megcsináltatta.

Nem örülnék neki, de nem is bánom annyira, mert ha neki tetszik biztosan nekem is fog azért, és eléggé igényes magára, szóval soha nem csinál olyat ami csúnya lenne, sem öltözködésben sem ilyesmiben.


Kicsit túl agresszívan álltok hozzám néhányan, nem tiltok én neki semmit, és nem is kérem számon rajta percre vagy órára pontosan, hogy hol van és hová megy! Nem kell túlozni, most csak erről az egy dologról van szó nem általánosságban, és nem terrorizálom, meg nem faggatom állandóan, hogy hol vagy merre vagy mit csinálsz és kivel, és nem is hívogatom.


Amúgy meg nem láttok ebbe bele, és így nem kell rögtön rossznak beállítani engem. Nálunk ez így szokás, így szoktuk meg, Ő is keres engem sokat, ha nem vagyunk együtt, és érdeklődik, és Ő is morog rám, ha esetleg nem mondok el valamit és látszik rajtam, vagy nem számolok be úgy, ahogy Ő akkor éppen szeretné. Nem vagyunk betegesen irányítóak egymással szemben és nem betegesen féltékenyek. Szeretjük egymást nagyon, és nem kell azt mondogatni, hogy nem stimmel valami, meg így nem lehet, meg "nem lennék a párod", nem is akarok más párt, volt ilyen kérdés, hogy ki akar a párom lenni? Nem volt, na, tényleg nem értem miért egyből a rosszat kell kiolvasni ebből, csak egy szimpla kérdés, és nem veszekedés meg vita van kialakulóba a párommal, erről szó sincs!

2012. nov. 9. 10:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Én megértelek, a saját párom is hasonló. Neki az volt a mentalitása, hogy nem állt bele a veszekedésben megvédeni az álláspontját, de csinálta amit elkezdett változtatás nélkül, miközben igazat adott nekem. Volt nem egy hasonló vitánk, amikor hirtelen felindulásból a legkézenfekvőbb lépést tette a vita vagy veszekedés kikerülésére, mert nem volt hajlandó megérteni, hogy SOKKAL rosszabb lesz így. Volt sok hasonló veszekedésünk, mert meg akart tenni valamit, de utólag a döntésével járó problémákból már nem kért.


Én is kiakadnék, de nem azért, mert megcsinálta azt, amit én elleneztem, hanem azért, mert gyáva felvállalni, és mert hazudik nekem. Kiakadnék, mert nem őszinte, és mert nem ismer annyira, hogy ha nem is örülnék neki, akkor is elfogadnám a döntését, mert szeretem. Kiakadnék, mert csalódnék, hogy annyira buta, hogy megpróbálja halogatni a veszekedést, ami elkerülhetetlen, hiszen úgyis látni fogom a bőrén a varratot. Kiakadnék, mert úgy érezném magam, mintha egy kamasz lányt nevelnék, nem pedig egy felnőtt, komoly nővel nővel élnék, aki vállalja a döntéseiért a felelősséget.


A helyedben én elgondolkoznék, és leülnék egy mélyet beszélgetni vele, miért is kellett ezt így intézni. És valószínűleg - magamból kiindulva - neked is változtatni kell, hogy ne érezze úgy, hogy egy lavinát kell megelőznie ilyenkor. Legalábbis én buldózer módjára viselkedtem vele, ezért félt annyira a veszekedésektől.

2012. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hali, 2-es vagyok megint.

Régebben én azért akadtam ki a páromra, ha nem jött haza időben.

Örülök ha kimozdul és elmegy sörözni. Csak rohadtul idegtépő, ha 7 óra helyett 11-kor kerül elő. Ha hívom, felveszi, elmondja. Ezzel nincs baj. Csak nem szivesen hívom nehogy kicikizzék a haverjai. Van h fel sem veszi. Mert a kabátjában van a teló, az meg a fogason és? nem halja. No, akkor kerülget az aggodalom és minden hülyeség. Aztán amikor megemlítem, h illet volna min egy sms-t dobni. Lerázott azzal, h ugyan már, nekem nem lesz semmi bajom.

Fordult a kocka, amikor én lekéstem az utolsó metrót, eltévettem és hajnali 2-re sikerült csak haza vergődnöm.

Azóta mindíg telefonál. :-)

2012. nov. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

13:


pontosan! Én férfiként vagyok aggódósabb, és nem nyomozok, nem ellenőrzöm, hanem féltem inkább!

2012. nov. 9. 12:19
 15/15 anonim ***** válasza:

Na figyelj :)


Ahelyett, hogy harapófogós játszmát játszanál vele, arra várva mikor mondja el magától, légy bölcs, és tedd meg Te, az első startlépést, hogy ne legyen nagyobb konfliktus, és megoldjátok:

"Arról van szó, hogy tetoválást akartál, de bizonytalan voltál, és mivel most én távol vagyok (üzleti út) talán elmentél megcsináltatni? Nem örülnék neki, de nem is bánom annyira, mert ha neked tetszik biztosan nekem is fog azért. "


Na. Ezt így szépen, normális hangerővel elmondod, és a hallgatás zárja kinyílik erre a kulcsra, de mint írtad, Te sem letámadni akarod, csak zavar a hallgatása.

Elmondod, hogy te mit érzel, hogy bánt, hogy ezt nem meri neked elmondani, fél veled őszintének lenni.



Azért egy dolgon gondolkozz el.

Az, hogy nem őszinte velünk valaki - és őszinteség árnyaltsága, és fokozatai bonyolítják a dolgot, ezért mindent az adott helyzet szerint lehet csak nézni, hogy miről is van szó -, az soha egy ember hibája.

Tedd fel magadnak is a kérdést, hogy mért nem mer veled őszintének lenni?

Mért így működik ez köztetek?

Mért titkolózik, fél valamitől, a reagálásodtól?

Elég egyszer leteremteni valakit úgy, hogy ő igazságtalannak, túl soknak érzi, és azzal óvatossá válik velünk szembe, és ez lesz belőle...

2012. nov. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!