Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Romantikus ötletek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus ötletek?

Figyelt kérdés

Eléggé romantikus típusú srác vagyok, szeretem mindenféle apró gesztusokkal meglepi barátnőmet, de kezdek kifogyni az ötletekből. Valakinek ötlet?

18/F



2012. nov. 11. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

én örülnék pl egy rózsaszirmokkal beszórt ágynak

vagy egy rózsaszirmos fürdőnek gyertyákkal

szerencsés a barátnőd, ha ilyeneken gondolkodsz :) én 3 év alatt nem kaptam hasonlót

2012. nov. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szép ötlet az elsőé is! Finoman hangzik!


Lepd meg egy masszázzsal! Senkinek nem fogsz ártani és nem kell nagyon beruházni: gyenge fény, lágy zene, kis aroma ...


Nálunk mindig tömény szex a vége! Pont ezért ne kapkodd el akkor sem, ha nagyon akarod!


43F

2012. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok...

igen a masszázst kihagytam, az is nagyon jó ötlet

esetleg vidd el sétálni, pl az erdős részek nagyon szépen így ősszel, napsütésben

2012. nov. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kérd meg a kezét
2012. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mirror06 ***** válasza:

A masszázs nálunk is mindig nagyon bejön. Először is hangulatos fényeket varázsolok, szerzek valami testápolót és kapcsolok lágy muzsikát (liquid dubstep, ambient).


Készíts párodnak uzsidobozt. Pl tudod, hogy sokáig lesz suliba/munkahelyen, főzz neki valamit, amit hidegen is jó fogyasztani. (máglyarakás, édes vagy sós sütik ízléstől és alkalomtól függően)

Vagy egyszerűen lepd meg valamivel, spontán, nem kell hozzá ok se, egyszerűen főzz neki valamit. :)


Egy különleges alkalommal vegyél 10 szál vörös rózsát és tegyél a csokor közepébe egy szál selyem rózsát, de pont úgy nézzen ki, mint az igaziak. Tűzz a csokorhoz egy kártyát a következő szöveggel: "Szeretni foglak, míg az utolsó szál rózsa el nem hervad!"


Vásárolj egy (vagy több) csomag fluoreszkáló műanyagcsillagot, ragaszd fel őket a hálószoba plafonjára úgy, hogy az ágyból jól olvasható legyen az üzenet: Szeretlek vagy bármi hasonló. Tök jól világít, klasszul néz ki sötétben.


Készíts „szerelmi kuponokat”, amiket a partnered különféle szolgáltatásokra válthat be, pl.: „Ez a kupon feljogosítja tulajdonosát 1 - azaz Egy- Talpmasszázsra. Felhasználható: 2035. dec. 31-ig”

A lejárati idő legyen nagyon hosszú, ezzel azt sugallod, hogy ti ketten örökké együtt lesztek.


Míg partnered zuhanyozik, melegítsd meg a törölközőjét a radiátoron vagy akár vasalóval és csavard köré, amikor kijön a zuhany alól.


Írj neki verset. De ne valami kitépett iskolai füzet lapra, hanem igényesen. Rajzolj oda mellé valamit, ha tudsz.


Fényképalbum kettőtökről. Nagyszerű ajándék pl szülinapra, karácsonyra, évfordulóra.

2012. nov. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a séta a legjobb ötlet, vidd el valami szép helyre ahova régóta vágyik, néha elég, ha csak sétáltok és beszélgettek.
2012. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bridzs.nunci válasza:

Pl: hagynál neki egy levelet otthon, hogy ekkor meg ekkor találkoztok, öltözzön fel csinosan és megadsz neki egy helyet ahol még egy levél várja, aztán másik helyszínen még egy és végül eljut hozzád, te pedig várhatnád egy tó vagy folyó partján gyertyafényes vacsival.

Vagy ha egy kis nevetést is akarsz vinni a kapcsolatotokba esetleg egy vicces vetkőzős showt is beiktathatsz.

Talán még az, hogy megbeszéled egyik barátnőjével, hogy valahol ők találkoznak és te is ott leszel, vagy te mész el a barátnő helyett és énekelsz neki vagy hasonló.:)

A csaj oda meg vissza lesz tőled.!

2012. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Jók az ötletek :D
2012. nov. 17. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!