Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kirándulási ötletek?! Párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirándulási ötletek?! Párommal 1000 naposak leszünk. Nem tudom, számontartja e, de szeretném elvinni valamilyen romantikus, szép helyre kirándulni.

Figyelt kérdés
Kocsival mennénk,úgyhogy Mo.-ról bármi jöhet ami alkalmas egy egynapos kirándulásra,ahol romantikázhatunk. 20/F
2010. ápr. 8. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Lillafüredre mennék:)
2010. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pécs,szeged
2010. ápr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Elég érzelemszegény világban élhetsz!;-)
2010. ápr. 8. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezer napos? Ez komoly?Ha nem tartja számon meg sértötsz?
2010. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magyarul kb. 2év 8hónap és 28nap?? Te viccezel, ugye?

Mondjuk a kirándulás tök jó bármikor, de hogy ezt Te számon tartod...

2010. ápr. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pont tegnap találtam meg pár honappal ezelőtti unalmamban számolgatást,h mikor hány napja vagyunk együtt...és április közepén 1000 nap:D

nem mintha évfordulot vagy bármit ünnepelnénk különösebben,de nah:D


de amugy országon belül bármi,1 napos...pécsről elvezetni miskolcig csak hogy lilafüreden csónakázzatok,nemhinném,h jó ötlet...1 napo kirándulást 100km-es körzetbe nézz...

milyen megyében laksz,és akkor mondunk...

2010. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tartom számon,hogy épp melyik nap hány naposak vagyunk,így nem sértödök meg,ha neki ez nem jutna eszébe,sőt,pont ez a cél,mert akkor meglepetés lesz a számára. Úgy gondolom bármelyik lánynak jólesne,ha a párja csak úgy meglepné. Egyik nap elszámolgattam..így jöttem rá,hogy kerek szám jön. De úgy látom a mai világban már felesleges meglepni a másikat,mert mindenki lefujjogja..ez a szomorú.
2010. ápr. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!