Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Még csak 3 hete járunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 3 hete járunk, de nekem olyan mintha már több hónapja, miért van ez?

Figyelt kérdés
Még csak három hete járunk, de nekem olyan, mintha már nagyon régóta együtt lennénk és régóta ismernénk egymást, pedig körülbelül csak 5 hete. Miután összejöttünk, nagyon hamar elkezdtük mondogatni a másiknak hogy mennyire szeretjük egymást, mennyire hiányzik a másik és nagyjából egy hét után már olyan becézgetések voltak mint "drágám, szívem, stb.". Engem ez egyáltalán nem zavar, csak furcsa. Mi lesz később ha most ez van?

2012. nov. 11. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
csak így tovább és nem lesz rosszabb.
2012. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 évig sikerült fenntartani ezt a hirtelen szerelmet:) Csak így tovább.
2012. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerelmes vagy, ennyi.
2012. nov. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a ti szerelmetek igaz hajrá
2012. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerintem ez nem az igazi, legalábbis ez nálam az unalom jelének számít...Én fél éve vagyok a barátnőmmel, de olyan mintha csak egy hete jöttünk volna össze. Ezt nem arra értem, hogy nem ismerem, mert ismerem már nagyon is jól, sőt...hanem arra, hogy minden nap olyan volt vele mint egy pillanat, és minden hét mintha csak egy nap lett volna.
2012. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem unom, ilyesmiről szó sincs. Olyan ritkán látom, hogy nem is tudnám unni. Inkább hiányzik.
2012. nov. 12. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:

És attól nem félsz/féltek, hogy ha 3 hét után már minden szerelmes szót kimondtok egymásnak, abba hamar belelaposodtok? Mert én a mai napig figyelek arra hogy ne 2 naponta mondogassam azt a bizonyos szót, sőt, az elején egyáltalán nem is mondtam vagy negyed évig....és úgy érzem most így tudtam összehozni egy működő kapcsolatot, mert amiben már az elején úgy csináltam ahogy te, fél év alatt ellaposodás lett a vége....

Ha nálatok nem így van, akkor sok sikert, csak figyeljetek arra, hogy ne koptassátok el ezeket a gesztusokat!

2012. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2012. nov. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!