Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valóban olyan természetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban olyan természetes?

Figyelt kérdés

Bocsi a malac kérdésért, de nekem nagy problémát jelent.

Az a gondom, hogy a párom hozzám költözött ,,mert úgy gondoltuk, hogy eleget voltunk külön, és nekem van lakásom.

(Szüleim nem tartották jó ötletnek).

A probléma az, hogy egy ideje sportot űz abból hogy a leg lehetetlenebb időben, helyeken és alkalmakkor szellent, de úgy, hogy még fel is hívja rá a figyelmet.

Ágyban, evéskor, filmnézés közben, bevásárláskor stb.

Még mondja is hozzá, hogy tratata. Evéskor pedig hatalmasakat böfög! Eddig ezt nem csinálta. Azt mondja, hogy ez egy élettel velejáró jelenség és , hogy visszatartani egészségtelen. Különben is a Mongoloknál, ha nem büfög a vendég, akkor megsérti a házigazdát, hogy nem ízlett az ebéd. Tudom, és tisztában vagyok vele, hogy mindenkinek vannak ilyen dolgai az életben, de feltétlen nyilvánosan kell ezt tenni? Még, hogy lássák, a lábát is felemeli közben. Én mostanában a földbe süllyedek sokszor szégyenembe. Azt mondj, hogy ő legalább vállalja, más meg titokban fű alatt engedi ki. Miért jobb az.

Én még sosem csináltam nyilvánosan, tehát biztos meg lehet oldani, hogy senkit ne zavarjon. Ha éjjel alvás közben történne, akkor az más, mert nem tehet róla. De borzasztóan zavar a nyilvánosság. Imádtam őt és azért is mondtam fel az albérlőnek, és költöztem el Apuéktól, hogy mi ketten összetudjunk költözni. Úgy érzem, hogy ez megrengette a szerelmemet. eddig nem tapasztaltam nála ezt. Akkor most miért engedte el így magát?

Másnak is természetes ez? Vagy csak én vagyok ennyire érzékeny? Neki nem mondtam, de azon gondolkodok, hogy szakítok vele. Lehet, hogy ezért oda a szerelem?



2012. nov. 13. 09:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy aki értelmes választ adott, annak köszönöm, és kap egy szép zöld pacsit.
2012. nov. 13. 12:01
 12/18 anonim ***** válasza:

de akkor szokott rá, mióta összeköltöztetek?

én is megkérném rá a helyedben, ezt nem hagynám az biztos.

téged éget.

2012. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egy éve járunk, és sosem tapasztaltam ezt nála.

Nem szeretném, ha esetleg összeházasodnánk és gyerekeink lennének, versenyt büfizzenek és pukizzanak az asztal körül.

2012. nov. 13. 12:07
 14/18 Syrakusa ***** válasza:

"(+ Neked külön köszönöm).

Hát lehet, hogy el kell fogadni a párunkat úgy ahogy van, én nem tudom!

Az biztos, hogy az emberek ezt nyilvánosan nem fogadják el.

Aki azt mondja, hogy el kell fogadni úgy ahogy van a páromat, gondoljon bele: Vasárnapi ebéd a szüleinknél, ott a testvérem, a szüleim, a keresztanyám. Csirkepörkölt az asztalon, mindenki jóízűen eszik! Ízlik, kérdi Anyám. Erre egy nagy, jó hosszú és erőltetetten harsogó jelzés, ami mellé még mondja is, hogy jaj, de megkönnyebbültem. Ez kultúrált? Anyu, Apu teljesen ki van. Nem beszélve az idegenekről és a barátaimról. Most, hogy kibeszéltem ezt a dolgot, még magam is fel vagyok háborodva, és ideges is lettem tőle.

Lehet, hogy indokolt lenne a szakítás, mert talán egy más kultúrkörben ez elmegy, de amit én megszoktam, tanultam a szüleimtől az nem tudja tolerálni.

És most a sok válasz miatt már én is úgy gondolom, hogy nekem sem kell tolerálnom. Most jött el az a pillanat, hogy mihelyt hazajön, Megkérem, hogy költözzön vissza a szüleihez."


Ezt olvasva változtatnék,VÁGD KI MINT MACSKÁT SZARNI!Ez bunkóság,és ha tényleg többször beszéltél már Vele akkor szándékosan megbotránkoztat.Ezzel átgázol rajtad és nem is próbál legkisebb mértékben sem megfelelni az elvárásaidnak!

Először akkor nem jól értelmeztem!Vágd ki!!!!Nem éri meg szenvedned Vele és valószínűleg nem is szeret,mert ha ezt meg merte csinálni annak ellenére ,hogy tudta,hogy Nálatok ez nem megszokott/meg sztem sehol sem evés közben,vendégségben/és akkor még ilyen sértő és bunkó modon megjegyzést is fűz és jó pofizik az gáz........


Természetesen az teljesen más,hogy valami betegségben szenved /amiről nem akar Neked beszélni,mert kínos,nem akar terhelni stb/ és így próbálja leplezni,hogy elvicceli......Ez nem lehetséges?Ha nem akkor mutasd az ajtót Neki......

2012. nov. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát de mi ez az ember? Ha bélcsavarodást kapnék, és a mentő vinne el, akkor sem finganék egy vasárnapi ebédnél:D
2012. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Syrakusa ***** válasza:
Ezt arra értettem ha önkéntelenül csinálja/mert biz" van olyan bélrendszeri betegség is/minden más esetben meg ki tudna mondjuk osonni a mosdóba ha nem bírja ki!
2012. nov. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nem , nem beteg, még a büfit is direkt erőltetve akarattal csinálja, mert jópofaságnak tartja.
2012. nov. 13. 17:58
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem elfogadhato lenne ha otthon kicsusszanna neha neha...de nyilvanossagban semmikepp...az meg vegkepp nem, hogy me kommentalja trataval...ez tenyleg kiabrandito...
2013. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!