Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenről még nem hallottam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenről még nem hallottam! Szerintetek kegyetlen, vagy így természetes?

Figyelt kérdés
Randizom egy sráccal, akivel már évek óta kölcsönös vonzalmat érzünk egymás iránt, de mindkettőnknek kapcsolata volt eddig. Most úgy néz ki összejön a dolog, viszont elbizonytalanodtam, mert egy ideje nem éreztem, h odáig lenne értem. Kérdőre vontam, és azt felelte, nagyon szeret, majd tanácsot kért, hogyan tudná kezelni az exbarátnője hiányát. Kegyetlen dolognak tartom, h éppen tőlem vár segítséget, hiszen ezzel együtt óriási fájdalmat okoz. Vagy csak én gondolkodom gyerekesen? (27 éves vagyok)
2012. okt. 16. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Már késő aranyom, átléptél nála a barát zónába!

Vigyázz onnan is ki lehet esni egykönnyen...



.

2012. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem...Részemről osztom véleményed engem is fel kúrna ez a szitu ...
2012. okt. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba, majd összejöttök, ha tényleg eljön az ideje
2012. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az a baj h te olyan felejtősnek tartott ember vagy neki
2012. okt. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha újra szóba hozza, akkor kérdezd meg, hogy mit ért ezalatt. Mi hiányzik neki?

Amikor szakítottam a feleségemmel, akkor nekem is furcsa volt a változás és hiányzott pár dolog. De nem a személye hiányzott, hanem a megszokott kényelem és a rendszeres szex. Ez utóbbiról nem beszéltem (volna) egyik jelölt lány ismerősömnek sem.

Ha csak arról van szó, hogy egy hosszú kapcsolat után nem találja a helyét, akkor erről lehet beszélni. Sőt! Kell is, mert nem vagy gondolatolvasó.

Ha még friss a szakításotok, akkor ne rohanjatok. Inkább kerülgessétek egymást még egy ideig, mint érzelmileg még az exhez kötődve szexeljetek.

2012. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, mindkettőnk egy hosszú, több éves kapcsolatot zárt le. Neki friss (éppen miattam) Bizonytalan voltam, de miután azt mondta, néha szinte idegesíti az akkori barátnője jelenléte, és engem akar, akkot tudtam, h semmi sem állhat közénk, és megéri lépni. Csak az a borzasztó, h ez az egész már egy éve zajlik, és semmi , de abszolut semmi nem történt közöttünk. Kezdem feladni...Legutóbb szerettem volna vele találkozni, és egy órát vártam rá, de mint utólag kiderült éppen nála volt az exe. Úgy érzem, le kellene zárnom, de akárhányszor megkeres, h mennyire hiányzok neki, az mindig elvakít. Azért kértem a segítségeteket, hogy megtudjam, van-e még valami, amiért érdemes folytatnom. Köszönöm!

2012. okt. 16. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit meredek ,h így be hülyített
2012. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugye? Én is ettől tartottam!
2012. okt. 16. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!