Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, hogy így reagáltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy így reagáltam?

Figyelt kérdés
a barátomtól megkérdeztem,hogy ő szokott-e más lányokról fantáziálni....(tudom hogy természetes ha igen,de én sem hittem hogy ezt hozná ki belőlem...)a válasza az volt amit vártam is,azt mondta igen. miután kiszedtem belőle az illető nevét...hát mondhatni féltékeny lettem :S pedig tudom én is hogy ez butaság,vagy esetleg jogos hogy kicsit böki a csőröm? (megköszönném ha valaki írna,és az a valaki normális választ adna )
2012. okt. 21. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem természetes. Ő is ember, ne akarj már neki mindent megtiltani. Amúgy szerintem is jól néz ki Shakira.
2012. okt. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már megint Selena Gomez!
2012. okt. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mivel te akartad tudni, és őszinte is volt hozzád, semmi jogod nincs rá (vélemény)
2012. okt. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység azon az alapon nyugszik, hogy tartasz a sérüléstől, hogy más felé fog húzni az érdeklődése. Sokan mondják, hogy ez természetes, de ezt nem kellene érezned ha elégedett vagy magaddal, és mindent beleadsz a kapcsolatba. Ha tudod, hogy véletlenül sem talál ürügyet a pasid arra, hogy elcsvarják a fejét, mert mindent megkap tőled, és tisztelettel van feléd a legforróbb helyzetben sem fog megfeledkezni rólad. Bizonyára van olyan pasi, akinek vajmi kevés erkölcsi érzéke, vagy tartása van, de ha ez kiderül egyszerűen légy hálás, és szakíts vele. Ennek ellenére a javadra válik, ha első lépésben magadban keresed az okát, legközelebb pedig biztosan kizárhatod, hogy te mulasztottál. Most értékeld az őszinteségét, de ne tegyél fel neki több hülye kérdést. És ne felejtsd el, oka van hogy együtt vagytok!
2012. okt. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Igen. Szerelmes ember nem fantáziál másról max ha bűnronda akivel van. Mondta már pár szerelmes férfi, hogy nem is gondoltak másra a szerelmükön kívül.
2012. okt. 21. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy rosszul esik...

Kiről fantáziál egyébként?

2012. okt. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jogos, hogy "kicsit böki a csőröd", de talán jobb, hogy őszinte veled. Ez bizonyítja, hogy téged szeret.

Egyébként, amikor ki akartad szedni belőle, mire számítottál?

2012. okt. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem tényleg értékelnem kellene az őszinteséget :) azt mondta már nem szokott a másik lányra gondolni,nincs rá szüksége.egy olyan lányról fantáziál akivel én nem tartok tul fényes kapcsolatot. :/ őszintén nem tudom mire is gondoltam amikor ezt megkérdeztem,ha ugy nézem magamnak kerestem a bajt,de most hogy aludtam rá egyet már én is hülyeségnek tartom a hisztimet. köszönöm a válaszokat :)
2012. okt. 21. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!