Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol lehet legkönnyebben velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet legkönnyebben velem egykorú ismerősöket / barátokat szerezni? 25F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves srác vagyok, és amióta véget ért a suli és el kezdtem dolgozni, nagyon nehezen tudok ismerkedni, barátnőt találni. A munkahelyemen, nálam sokkal idősebbek dolgoznak. Dizsiben nem igazán sikerült tartós ismerettséget kiépíteni, barátnőt sem sikerült még találni. Olyat igen aki max 1 hónap, vagy 1 2 éjszaka. Dolgozom reggeltől kora estig, és utána már nagyon nehéz bárhol is ismerkedni, utazás közben sem szerencsés, nem igazán jött még össze semmi abból, amikor utcán buszon metrón villamoson ismerkedtem.

Azt vettem észre 25 éves korban már az emberek sokkal zárkózottabbak, és sokkal inkább sz@rják le az új embereket, inkább a régi meglévőkkel vannak elfoglalva, vagy azokat is hanyagolják. Sok lánytól kaptam már meg, hogy nincs már hely az életében új ember számára, nagyon elfoglalt. Mit tehetek?



2012. nov. 13. 19:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
19:44 teljesen igazad van, kérdés: hány éves vagy? ill fiú / lány?
2012. nov. 14. 20:31
 12/12 anonim ***** válasza:
28/F.
2012. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!