Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlhat ilyen hamar a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat ilyen hamar a szerelem?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel 1.5 hónapja voltunk együtt amikor közölte velem, hogy már nem szeret úgy, mint az elején és ez a sok veszekedésnek köszönhető. valóban sokat veszekedtünk, de én nagyon szeretem. a lényeg, hogy mondtam neki hogy akkor vége mert ennek így nincs értelme, mire ő azt mondta hogy csak egy kis idő kell neki és talán újra megpróbálhatnánk. kérdésem az lenne: mit tegyek? és ha egyszer újrakezdenénk működhetne-e?

2012. nov. 14. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ahol már 1,5 hónap alatt sok veszekedés van ott szerelem sem volt soha.

2 év alatt egy kis veszekedésünk sem volt a párommal, imádjuk egymást. Nem is értem mit lehet veszekedni a másikkal 1 hónap után... ott valami nagyon nincs rendben.

2012. nov. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Működhet, csak változtatni kell. Gondolom sok veszekedés apró dolgokon volt, ezeken kellene alakítani. Ha viszont komolyabb témák is előjöttek, akkor azt normálisan, nyugodtan meg kell beszélni.


Amúgy nem szakítottatok, csak egy kis szünetet kért, gondolom hogy átgondoljon néhány dolgot.

2012. nov. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
főleg azon veszekedtünk, hogy családi problémái miatt nem lehetünk sokat együtt.
2012. nov. 14. 12:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy igazi szerelem első 1,5 hónapjában nincs veszekedés... akkor még minden perc ajándék vele.
2012. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha időre van szüksége, azt tartsd tiszteletben. Talán így akar próbára tenni! Ne légy türelmetlen, ha szereted, bízz benne és visszajön :)
2012. nov. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat még annyit kérdeznék, hogy mennyit várjak? szerintem ez a szünet dolog már régen rossz...
2012. nov. 14. 12:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tőle kérdezd meg, hogy mégis mennyi időre gondolt. Tudnia kell, hogy tiszteled a döntését, de azért a végtelenségig nem fogsz várni rá! Mindezt kedvesen, szeretettel közöld vele, nehogy ismét provokációnak vegye...
2012. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem 1,5 hónap még ahhoz is rövid idő,hogy egyáltalán komoly érzelmek kialakulhassanak, inkább csak vonzalom, fellángolás. Ennyi idő alatt ritka, hogy jól megismerjük a másikat.

Kérdezd meg, kb. mennyi időre van szüksége, amíg dönteni tud.

2012. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szünet dolog a legritkább esetben müködik (még akkor is, ha mindketten komolyan gondolják).
2012. nov. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nagyon magamba vagyok zuhanva, félek, hogy ennyi volt :\
2012. nov. 14. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!