Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem elmúlhat egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, mert kezdek megőrülni ettől.


Pár hónapja jöttem össze egy lánnyal. Minden remek volt, hasonló érdeklődési körünk és értékrendünk van, boldognak éreztem magam. Már kimondtuk egymásnak, hogy szeretlek, szóval minden rendben volt.


Egy hete amikor nála voltunk és beszélgettünk, hirtelen a SEMMIBŐL átvillant az agyamon, hogy miért is vagyok ezzel a lánnyal. Egyszerűen belémhasított, hogy vannak hibái, nem is jön be annyira. De ez őrület, hiszen pontosan tudom, hogy mennyire egyezik az ízlésünk és a gondolatvilágunk, még egy lánnyal se volt így. Azóta szenvedek, úgy érzem, hogy elmúlt a szerelem. Közben ő ugyanúgy szeret, és egyszerűen nem tudom, hogy mi történt.


Légyszi segítsetek, ez nem normális dolog, én újra szerelmes akarok lenni belé. Történt már valakivel ilyen? :((


26/F


2011. nov. 22. 12:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Talán mert nem is igazán voltál szerelmes, csak jól érezted vele magad, kötődtél hozzá, mert hasonlóak vagytok, az eszed azt akarja, hogy velel legyél, mert működőképesnek tűnt a kapcsolat. De ha ez belédhasítot, és azóta semmi érzést nem táplálsz felé, akkor ez bizony fellángolás volt csak.
2011. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én is 26 vagyok...

Egyik pillanatból a másikba?

Én csak akkor szeretek így ki a nőkből ha megtudom hogy prostiként dolgozik...

Ha valakit szeretsz őt szerintem életed végéig tudni fogod,illetve emlékezni fogsz rá!Talán te csak kedvelted a lányt nem?Tudod hirtelen kaptál egy játszópajtást és akkor hirtelen örültél neki.

Milyen hibái vannak a nőnek?Elméletileg mindenen lehet változtatni.Pisilt elötted vagy pukizott?

Lehet olyan dologban szenvedsz mint az újszülöttek apukája akinek elveszi a sexuális kedvét az hogy látta hogyan jön ki a gyerek kedveséből.

2011. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak beszélgettünk, tök általános dolgokról


Amúgy nem mondanám, hogy közömbös vagyok iránta. Most is hiányzik egy kicsit. De valami elmúlt, és nem tudom megérteni, hogy ilyen hogy történhet. Őrület.

2011. nov. 22. 12:23
 4/19 anonim ***** válasza:
epilepsziás roham lehetett
2011. nov. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

utolsó: hülye


kérdező:

szoktak ilyen hullámvölgyek lenni egy kapcsolatban. ilyenkor próbáld ki ezt h egy hétig nem keresitek egymást nem hívjátok egyáltlán sehogy sem kommunikáltok, és ha hét végére nem kívánod a társaságát söt egyáltalán nem is akarod fojtatni akkro ott a megoldás :)

ha viszont alig várod h legyen vége a hétnek akkor viszont biztos h szereted csak össze voltál pillanatnyilag zavarodva.

2011. nov. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Valamit megtudtál a múltjáról?

Ha hiányzik egy picit akkor miért nem keresed fel?

Lehet egy jó szeretkezés visszalendítene:)

Szólj neki hogy ápoljon le és a szájával,hidd el ha jól csinálja akkor jobban fogod szeretni mint bármikor! :)

2011. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mi az hogy hülye???


egy német faszi epilepsziás roham miatt operáltatta magát majdnem nővé!

2011. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
simán lehetett ez a gondolata egy roham miatt és azóta nem tért vissza a normál funkcióba
2011. nov. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem a kérdező felismerte volna ha epilepsziás rohamot kapott volna...
2011. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Haha, nem vagyok epilepsziás.


Remélem, igazatok van, és tényleg csak egy ilyen hullámvölgyről van szó. Amúgy tényleg érzem a hiányát, szóval lehet, hogy ha megint találkozunk, rendben lesznek a dolgok.

2011. nov. 22. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!