Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlhat az 1. nagy szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlhat az 1. nagy szerelem 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
a barátommal 2 hónapja szakítottunk.elég zűrös kapcsolatunk volt, sokat veszekedtünk, de a veszekedéseink ellenére nagyon szerettük egymást (ő talán kicsit jobban, ő több mindent megtett értünk, mint fordítva) mindkettőnknek 1. szerelem volt. a szakításunkkor ő kb 1 hétig könyörgött minden nap, hogy nagyon szeret, bocsássak meg neki(megtaláltam egy társkereső oldalon, amire megesküdött, hogy nem használt már, csak belépett megnézni, hogy mi van, én akkor nem hittem neki ezért lett vége.de tényleg nem érdekelte egyébként). én nem hittem neki, nem érdekelt a könyörgése. eltelt 1,5hónap, nem beszéltünk egyáltalán. aztán kb 2 hete írtam neki facebookon, ő azt írta már elmúltak az érzelmei, és tényleg teljesen hidegen/közömbösen állt hozzám. írtam neki, hogy szeretem, nem tudom elfelejteni, azt írta a viselkedésemnek hála (nagyon kiborultam, nagyon csúnyán beszéltem vele amikor megtaláltam a társkeresőn) ő már nem érzi azt, amit érzett. írtam neki, hogy találkozzunk azt mondta nem ér rá, mondtam neki másik időpontot, nem írt vissza. azóta nem beszéltünk (ez volt kb 3-4napja) aztán kapcsolatba lett egy lánnyal közbe facebookon, azt írta "nem igazi kapcsolat". tényleg kiszerethetett belőlem?mikor együtt voltunk, már az eljegyzésről is beszélt, meg hogy ő sosem szerette ennyire egyik barátnőjét sem mint engem stb.. 2 hónap alatt tényleg végleg kiszerethetett belőlem? szerintetek semmi sem lesz már ebből? most amikor írtam neki napokig én könyörögtem szinte, ő pedig terelte a témát, és teljesen máshogyan írt mint eddig, teljesen hidegen, közömbösen:(
2012. ápr. 26. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem annál sokkal tovább tartott anno, de az akkori barátnőm (szintén első voltam neki) gyorsan túllett rajtam. Gondolom ez attól függ, ki szeret ki a másikból és ki szakít. Te most sajnos a rosszabbik oldalát tapasztalod a dolognak.
2012. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én szakítottam, de nem azért mert kiszerettem belőle.. csak annyira hihetetlen, hogy annyira komoly dolgokról beszéltünk már, és ennyi?! vége?! többet nem látjuk egymást, kész?!:(
2012. ápr. 26. 17:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Elvileg lehet.
2012. ápr. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem nagyon nehezen ment. Kb. 3-4 hónapig...
2012. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!