Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Melyik pasitípust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik pasitípust választanátok?

Figyelt kérdés
Egy nem túl jóképű hanglér sokat beszélő fiút, vagy egy csendes, nem sokat beszélő egész jóképű cukifiút?

2012. nov. 14. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szerencsére nem olyan, hogy ki választom,mint egy ruhát,hanem valami meg fog benne,szóval nehéz erre jó választ adni. :)
2012. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól mert sokat beszél valaki, még nem választanám, főleg, ha sületlenségeket, de egy cukifiút sem választanék, mert nem szeretem a szolis, gyantázott, rózsaszínben járó lánykákat. Szóval ezt így nem lehet eldönteni, meg kell, hogy fogjon benne valami.
2012. nov. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az miért gond ha sületlenséget beszél?


A cukifiút úgy értem h egész aranyos arca van, nem az a kimondottan férfias fiú inkább ilyen kis cukifius mint mondjuk Balázs is.

2012. nov. 14. 16:09
 4/5 anonim válasza:

Egyiket sem, nem szeretem a végleteket, és ez igaz a fiúkra/férfiakra is. A barátom pont jó: nem beszél se sokat, se keveset, képesek vagyunk órákig "fecsegni" megállás nélkül, máskor meg fél órán át csendben lenni egymás mellett, és még jóképű is.. :)

Szóval nem jó egyik véglet sem.

2012. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hááát,ha már választani kellene akkor a 2.,de igazából az 1.és a 2. keveréke:D
2012. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!