Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyiket választanátok csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok csajok?

Figyelt kérdés

Pénzes,már kialakult egzisztenciával,szerető,becsuletes,huseges,15 evvel idosebb 1 gyerekes apukat,vagy


21 eves,helyes,szereto,tuzes,"kicsit nincstelenebb",de annal vallasosabb,orok szerelmet ado sracot??

22 eves lany...



2012. nov. 2. 15:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
legszivesebben egyiket se.. de 22 évesen, az apukat semmikeppen!!!!!!
2012. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez túl kevés infó. Egyiket sem.
2012. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
azt is irjatok meg legyszi,h miert azt...koszi :)
2012. nov. 2. 15:53
 4/19 anonim ***** válasza:
de komolyan az alapján fogsz dönteni, h itt ki mit írt???????
2012. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

azt választanám, amelyik mellett látom magam, ha elképzelem az életemet 10 év múlva, és azt, amelyiket jobban szeretem.

ha érzelmileg nem tudnék választani, a másodikat. az elsővel szerintem könnyebb befürödni, illetve ezt a gyerek kérdést már kifejtettem más kérdéseknél.

zavarna, hogy tartania kell az exével a kapcsolatot a gyerek miatt, és az is zavarna, ha majd 10 év múlva lenne közös gyerekünk, és úgy érezném jobban szereti a másikat, mint a közöst.

lehet, hogy nem szeretné jobban, de minden igazságtalanságba amit a gyerek ellen elkövet a másik javára (mondjuk apró dolog: elmegyünk 4en fagyizni, és a miénk csak egy gombócot kap, de az exével született gyereke meg kettőt. most hirtelen ez a legegyszerűbb példa, ami eszembe jut).

valószínű önző vagyok, de legalább elismerem, és nem szállok bele ilyen kapcsolatba, mert tudom, hogy előbb-utóbb rámenne a kapcsolatunk arra, hogy vagy én vagyok féltékeny az ö gyerekére, vagy a közös gyerekünk féltékeny rá, vagy az exére vagyok féltékeny, vagy az ő gyereke nem kedvel engem (sajna sokszor nem szeretik a kicsik az "anyapótlót"


szóval összetett kérdés, de nekem nem kéne gyerekes pasi.

meg az is kérdés, mennyire komolyak a szándékai. mert ha sokkal fiatalabb vagy, nem 100%, hogy feleséget lát benned. pláne, ha még házas.

2012. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Miért nincs több opció? szerintem több férfi van még ezen a 2 kívül..
2012. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Úgyis az elsőt fogod választani, kivéve ha a másik sokkal jobban néz ki.
2012. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

a fiatal helyesebb sokkal... es nem ezek a dolgok alapjan dontok,csak kivancsi voltam azokra,h masok h latjak ezt...koszonom az oszinte valaszokat eddig...


Es szerintetek az ha vki melyen vallasos mennyire befolyasolhatja a kapcsolatot???

2012. nov. 2. 16:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyiket se, inkább maradok egyedül.
2012. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A 2. esélyesebb, az 1. kizárt. Nem azért, mert már van gyereke, hanem mert túl sokkal idősebb. És a pénzes nekem egyre negatívabb jelző, valahogy a hideg ráz már a pénzes férfiaktól. Tudom, nem egyforma mind. De én inkább kerülöm őket.
2012. nov. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!