Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem az osztályomból egy lány. Szerintetek hogy közöljem vele? Sokat beszélgetünk, versenyekre járunk együtt stb.

Figyelt kérdés
Honnan tudnám hogy én is tetszem neki vagy hogy mondjam el neki?

2012. nov. 14. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
beszélgess vele hogy milyen fiúk jönnek be neki, milyennek tart téged, bírja-e a stílusodat...stb.
2012. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor tudni fogja mire gondolok. nem a libalányok közé tartozik. :) épp ezért tetszik( ezért is)
2012. nov. 14. 17:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs recept. :)


A szavakkal pedig megfontoltan érdemes bánni, mert ugyan azt hihetnénk, hogy csak szavak, de alkotó és/vagy pusztító erejük van.


Én is voltam hasonló helyzetben - tetszett egy osztálytársam.

Illetve eleinte nem is tetszett, csak azzal szereltem le a kérdezőket, hogy ő tetszik.

Aztán megtetszett. Beszélgettünk is. Sokat. Kerestem a társaságát. Megtaláltam.

A nyári szünet alatt majd megdöglöttem, hogy nem látom. Annyi eszem (vér a pucámban) nem volt, hogy fel is hívjam, hogy volna-e kedve találkozni. De eljött a suliidő végül. :)

Eltelt még egy kis idő. Nem volt ritka a fizikai kontaktus kettőnk közt, össze is bújtunk egyszer. Akkor nagyon boldog voltam. Másnap már nem. Az osztálytársak kérdezték, hogy akkor mi van. Ennek hatására arrafelé tereltem a beszélgetésünket, hogy megkérdezzem, mi van.

Megijedt, nem úgy gondolta. Én meg nem akartam, hogy megijedjen, kimozdultam. Onnantól magamat is védtem. Minden közeledését hidegen fogadtam, gondolván, hogy bizonyára nem úgy gondolja.

Közben értem. Érettségi után összejöttem valaki egész mással egy hosszantartó kapcsolat erejéig. Mikor vége lett, megint találkoztam vele. Beszélgettünk. Kiderült, hogy onnantól, hogy anno beszéltünk arról, hogy most akkor mi van köztünk, megváltozott a kapcsolatunk. Én nagyon szerettem volna tudni, hogy tetszem-e neki, de ő addig nem tudta, nem érezte. Viszont onnantól, hogy zártam felé, hiányzott neki a megszokott nyitottság. Tudatlanul is fájdalmat okoztam neki ezzel. Miután ezt megbeszéltük, azonnal összejöttünk, mára meg már rég vége. :)


Vajon mikor vagy boldogabb? Amikor nyersz, vagy amikor játszol?

A nyerés emberek által kitalált szabályokon alapul és nagyon sok esetben bírói, azaz emberi döntéseken múlik. És ahol nyertes van, ott vesztes is. Ára van a győzelmi mámornak.

A játék öröme viszont valami egészen más - az ott van akkor is, ha nyersz, meg akkor is, ha nem.

De mégis milyen jó nyerni, nem? :)


Járjatok együtt versenyekre, érezzétek jól magatokat és játsszatok!


Aki mer, az nyer!

Vagy veszít!

Vagy egyik sem!

Vagy az előző három közül az egyik sem! :)

2012. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem elöször hivd el hozzátok hogy segitsen a leckében! ( ha jo tanúló) ha nem de szeret bulizi hivd el hétvégen magadal!!
2013. ápr. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!