Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak. Ehhez szeretnék segitséget kérni. Hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
cukrásznak tanulok, és a gyakorlás során van egy lány, akivel jól kijövök, mindig mélyen egymás szemébe nézünk, babrálja a kulcsait, ha mondok vanami gyökér viccet, egyedül ő nevet rajta, és mindig jókedvű, ha velem beszél. a főnök azt mondta, hogy ezek testbeszédek. hogy kellene nekem erre reagálnom? milyen testbeszéddel üzenjek neki? kérlek titeket, hogy segitsetek, mindenki szerint jó esélyem van nála. nem szeretném elpuskázni. Csak értelmes válaszokat légyszi

2012. nov. 16. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
hívd el egy pizzára gyakorlat után lazításként vagy kérdezd meg h elkísérheted-e e buszra stb
2012. nov. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mindig engem kér meg h pl. kisérjem el a fornettishez, vagy ha hoz magával valamit, csak engem kínál meg.. de nekem elsősorban a testbeszéd a lényeg. az, hogy HOGY adjam tudatára, illetve... a tudatalattijára azt, hogy tetszik!
2012. nov. 16. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:

nézz minél többször a szemébe, érj hozzá többször, mikor melletted van, mosolyogj ha összeakad a tekintetetek

előző voltam...most csak ennyi jutott eszembe :D

2012. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez is hasznos :P Hogy viselkedjek akkor amikor pl. beszélgetünk. és mikor lehet pl. megcsókolni??????
2012. nov. 16. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor összeakad a tekintetetek hosszabb időre és érezni fogod majd h eljön a pillanat mikor elindulhat a fejed az ő feje felé és akkor :D
2012. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ja de egyébként én nem a csókkal kezdeném...de mások vagyunk mindannyian :D
2012. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én sem igy gondoltam h kapásból smaccantás... de a testbeszédről még mindig SEMMIT nem tudok..... :DDD
2012. nov. 16. 22:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézni, majd pár nappal később moziba.
2012. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ipso ***** válasza:

Hát a testbeszédnek sok formája van. Keress rá a neten arra, hogy "nonverbális kommunikáció", meg "metakommunikáció".


De a legjobb még mindig a bámulás. Nem szégyen az, ha egy fiú megbámul egy lányt, különösen akkor nem, ha a lánynak is bejössz. Ha gyakran figyeled, akkor gyakran fogja ezt észrevenni is, és ez elég nyilvánvaló üzenet. Figyeld meg a viselkedését, a haját, a külsejét, az ékszereit, ennek örülni fog.


A testbeszédet nem nagyon lehet hamisítani. Tehát nem jó az, ha megpróbálsz akkor is mosolyogni, ha amúgy nem akarnál. De úgyis akarsz majd, ha meglátod :) Tehát viselkedj természetesen, ha vele vagy. És az is jó, ha közel állsz hozzá, nem túl közel, de azért közelebb, mint ahogy a buszon állnál meg egy nő mellett. És nyugodtan csekkold le, tehát néha nyugodtan nézd meg az alakját, ha vele vagy, gyönyörködd ki magad benne. Azért ne nagyon gyakran, mert az idegesítő, főleg, ha van munkátok is. De egy-két pillanatot nyugodtan engedj meg magadnak, ne rejtsd el, csináld úgy, hogy észrevegye. Ebből tudni fogja, hogy tetszik neked.

2012. nov. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!