Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel kölcsönöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak. Az a baj, hogy ő ilyen diszkós lány aki minden diszkóban 3 faszival smárol meg ilyenek. összejöjjek vele? (nem megdugni akarom)

Figyelt kérdés
Nekem sajna nem csak tetszik, henm szeretem is és ő is összejönne velem de azon gondolkozok, hogy úgyis csak megszívnám mert tuti megcsalna.. MI legyen? Segítsetek légyszi (én 20 ő 17)
2010. máj. 7. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen nagyon kicsapongó életet él nem biztos h megbízhatnál benne..tudod "kutyából nem lesz szalonna"

Bár lehet h megváltozott..ki tudja..beszélgess vele..és majd ahogy rád néz ahogy viselkedik..majd megérzed, hogy valóban komolyabbat akar tőled. Sok szerencsét:)

2010. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy ha összejöttök akkor visszafogja magát.. (Bár szerintem jobb lenne ha más lányt keresnél...)
2010. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, hogy miattad megváltozna! Bár 17 évesen még nagyon ritka, hogy valaki megtalálja élete szerelmét! De próba szerencse!!! Lehet, hogy nektek összejön! Szurkolok... Vágj bele!
2010. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is pont ugyan ebben a helyzetben vagyok,mint te,de én az választottam,h csak barátok maradtunk és próbálok valami más csajjal összejönni és őt elfelejteni,mert úgy is megcsalna,főleg ebben a korban.
2010. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 potyike ***** válasza:
Míg csak flörtöl a csaj és csak smárolgat,nincs baj.Próbáld őt meghódítani,ha szép vagy,jó vagy és klassz srác vagy,nem fog mással flörtőlni.Ha mégis,akkor dugd meg és felejtsd el.
2010. máj. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ehh, ugyan.. ugyis a r.bancokat szeretitek, nem?? akkoör itt van. :DD
2010. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még egy tökelten omega hím.

Szedd fel. Megcsal? Tedd ki és ne rinyálj, legalább megvolt neked is és megpróbáltad, hogy képes e kapcsolatra veled.

Ha nem akkor legalább megtudtad. Ha pedig nem lépsz felé ezen a kérdésen fogsz rágódni hogy más miért kúrja meg és te miért nem kellesz neki?

Szedd fel és ne parázz már!

2010. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előző jól mondta!

Vaagy összejöttök szépen a "nem megdugni akarom" részt elfelejted és ha megcsal eldobod, ha meg annyira jó, akkor megtartod, dugod, amíg lehet, közben te is szétnézel erre-arra. Az ilyen csajokkal csak így lehet. Ja és az emberek nehezen változnak ;)

2010. máj. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Discoba én is szeretek (szerettem) pasizni, ha nem volt barátom, egyáltalán nem biztos, hogy megcsalna, az csak hiánypótlás, ha ezért egy csaj r*banc akkor azok a pasik is akikkel smárol.

22N

2010. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Majdnem ugyanaz,mint a te sztorid.A vége felé van néhány hasznos tanács is.

2010. máj. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!