Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan jöttetek össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon érdekelnének a sztorijaitok. Fiúktól és lányoktól is kérdezem egyaránt..

Milyen körülmények között jöttetek össze a párotokkal? Hol ismertétek meg egymást, stb... ?

Csak normális válaszokat várok! Előre is köszönöm!

Sziasztok!



2012. nov. 17. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tobb sztorim is van. Az elso baratomat diszkoba ismertem meg. 1 hetig jartunk mire megtudtam hogy 3 eve komoly baratnoje van. Meg jo hogy szuz voltam es akkor meg eszem agaban sem volt elveszteni. Kellett 1csomo ido mire ujra nyitni tudtam mas fele. A 2. baratomat foiskolan ismertem meg. Epp a suli udvaran kosarra dobaltam, mindig is imadtam kosarlabdazni, pedig eleg alacsony vagyok. Na szoval ott kosartam es odajott 1 srac es megkerdezte, h jatszhat-e o is. Akkor meg nem gondoltam hogy akarna tolem tobbet baratsagnal. Atlagos kinezetu vagyok, de akkor meg eleg duci voltam. Jot kosarlabdaztunk meg sokat beszelgettunk meg nevettunk. Aztan mindennap delutan atjott a srac, o 1 kozeli egyetemre jart. A 3. nap megkerdezte, h nem akarnek-e vele jarni. :) Hat akkor nagyon meglepodtem, mert nem gondoltam volna h 1 ilyen helyes srac, pont velem akar jarni. 1 eves kapcsolat belole.

Par evvel kesobb Londonba koltoztem es itt ismertem meg a mostani paromat. Vele a facebook-on ismerkedtem ossze. Akkoriba jatszottam facebook jatekokat es akkor minnel tobb jatekbeli ismerosod volt annal jobb volt a jatekba. Szoval o is a facebook barat listamra kerult. Az egyik nap kiirtam az uzenofalamra,h a Alien movie-t nezem. Erre o mivel ez a kedvenc filmje, elkezdett irkalni nekem. 1 darabig facebook-on irogattunk majd atmentunk msn-re. Jo 3 honapig napi 4-6orat chateltunk. Sokaig kellett fuznie mire megadtam neki a telefonszamomat. :) Megbeszeltunk 1 talalkozot es a talalka utan elvalaszhatatlanok voltunk es vagyunk is. Azota mar a volegenyem es mar az eskovot tervezuk. En 31/l, o pedig 30/f :)

2012. nov. 19. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
*eskuvot tervezzuk
2012. nov. 19. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!