Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek? Van egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Van egy srác, akit nagyon szerettem. Az elején még kedves volt, megértően viselkedett velem. Már kb.3 hónapja együtt voltunk és kezdett erőszakos lenni. Egyszer szakítottunk, de aztán megbocsátottam neki. Rájöttem, hogy nagy hiba volt.

Figyelt kérdés

Nekem vele történt meg az első csókom, megbíztam benne.

Kb. egy hete, este áthívott magához, lefogott, és betette nekem a . (én még szűz voltam) Szoknya volt rajtam, de így is próbáltam védekezni, de ő nagyon erős és nem tudtam szabadulni. Nagyon fájt, egyből elkezdtem sírni, és utána is vagy 3-4 napig fájt ott lenn. Egyből szakítottam vele. Anyukámnak sem mertem még elmondani, de már annyira szeretném, csak ő nagyon szigorú. A srácot fel tudnám esetleg jelenteni? Büntetik az ilyesmit?

A fiú 17 éves, és pedig 14.

Nem szeretnék olyan választ kapni, hogy te bajod vagy ilyesmi, szeretném ha kímélnétek az ilyenektől.



2012. nov. 17. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt akkor kellett volna megtenni. Inkább cseszett volna le az anyud, de most legalább egy féreggel kevesebb rongálna szabadlábon.
2012. nov. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
rohangálna*
2012. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 14 elmúltál megrontásért nem, de erőszakért (erőszakos közösülés a BTK. szerint) simán fel lehet jelenteni. Mondd el anyukádnak, hidd el nem lessz kellemes beszélgetés de utána jobb lessz az ügyet csak vele együtt tudod bírósági útra vinni (bár az is igen hosszú és kellemetlen procedúra). 14 vagy vagyis fiatalkorú ilyenkor szükség van a törvényes képviselőre, plussz a tárgyalás is kicsit spec. lessz (van pedagogus az ülnökök közt, bár ez téged nem nagyon érdekel gondolom) Inkább gondolkodj el, elment-e benned a srác mert ha igen terhes is lehetsz.
2012. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ment el, mert vagy 2 perc után sikerült ellökni magamtól
2012. nov. 17. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ment el az lehet,de az előváladékban is lehet ondósejt ami megtermékenyíthet!!!!!Vegyél terhességi tesztet,és üljél le Anyukáddal beszélni.Mond el neki mi a szitu.A másik ,hogy el kellene menned nődokihoz,nincsen e valami bevérzésed a hüvelyedben.Anyukádat kérd meg menjetek el együtt.Gyakorlatilag TE meg lettél erőszakolva.Gondolom nem akartál vele lefeküdni,és ezért volt már ennyire erőszakos mert nem kapott meg téged.Dúltak benne a hormonok és nem bírt magával.Ilyet akkor sem szabad csinálni.Igen ez büntedendő cselekmény,annyi hogy be kell bizonyítanod,hogy ez megtörtént.Készülj el rá,hogy mindent tagadni fog.
2012. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!